Kā nokļūt ar auto

Jūrmala no Rīgas pilsētas centra atrodas 20 km attālumā un sasniedzama pa autoceļiem A10/E22.

No 1. aprīļa līdz 30. septembrim, iebraucot Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā, jāiegādājas vienreizējās iebraukšanas atļauja (2 EUR).

Caurlaidi, braucot virzienā no Rīgas, iespējams iegādāties caurlaižu iegādes punktā Priedainē, bet, iebraucot Jūrmalā no Tukuma puses, – caurlaižu iegādes punktā Vaivaros, norēķinoties gan ar skaidru naudu, gan ar maksājumu kartēm. Par caurlaidi var norēķināties arī ar mobilā tālruņa palīdzību. Par caurlaidi var norēķināties arī ar mobilā tālruņa palīdzību sistēmā www.mobilly.lv. Caurlaides piešķiršanu šajā gadījumā pamato elektronisko norēķinu sistēmas īsziņa.

Plānojot apmeklēt Jūrmalu bieži, ir iespējams iegādāties caurlaides vienam kalendārajam mēnesim vai visam nodevas periodam.

Tās iegādāties var:

  • Jūrmalas pilsētas domē, Jomas ielā 1/5, Jūrmalā (skaidrā naudā un ar norēķinu karti);
  • Jūrmalas pilsētas domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā Kauguros Raiņa ielā 110 (tikai ar norēķinu karti);
  • Jūrmalas pilsētas domes Tūrisma informācijas centrā Lienes ielā 5 (tikai ar norēķinu karti).
  • Portālā www.epakalpojumi.jurmala.lv (sadaļā "Jūrmalas iebraukšanas caurlaide" - "Pirkt perioda caurlaidi par pilnu maksu"). 

Vieglajam automobilim ar pilnu masu līdz 3,5 tonnām caurlaides cena vienam kalendārajam mēnesim – 31 EUR. Cena visam nodevas periodam 107 EUR. Periodam no 1. jūlija līdz 30. septembrim cena 53,5 EUR.

Smagajam automobilim ar pilnu masu virs 3,5 tonnām caurlaides cena vienam kalendārajam mēnesim – 43 EUR. Cena visam nodevas periodam 213 EUR. Periodam no 1. jūlija līdz 30. septembrim cena 106,5 EUR.

Caurlaižu kontroli nodrošina Jūrmalas pilsētas pašvaldības policija ar videotehniskās kontroles ierīču palīdzību, kas fiksē iebraucošo transportlīdzekļu reģistrācijas numurus un pārbauda caurlaides esamību.

Par iebraukšanu īpašā režīma zonā Jūrmalā bez caurlaides var tikt piemērots administratīvais sods 50 EUR.