Daina Jūrmala Beach Hotel & SPA

Kūrortviesnīca “Daina” darbojas vairāk kā 30 gadus un piedāvā pavadīt lieliskas brīvdienas pie Baltijas jūras. Viesnīcā ir 108 dažādu kategoriju numuri - sākot ar ekonomisko klasi līdz luksa numuriem ar skaistu priežu meža un jūras panorāmu. Viesiem pieejama “Wellness” zona ar 24 metru peldbaseinu, džakuzi, saunām un bērnu baseinu. Skaistumam un veselībai tiek piedāvātas SPA procedūras, viesiem tāpat pieejama trenažieru zāle ar sporta studiju, bet dažādiem pasākumiem - trīs konferenču zāles.

Kūrortviesnīcas restorāns “Twins” piedāvā izsmalcinātus ēdienus, bet vasaras sezonā viesnīcas bārs darbojas arī tuvējā pludmalē. Bērniem viesnīcā pieejama aizraujoša rotaļu istaba.

 • Daina Jūrmala Beach Hotel & SPA
 • Daina Jūrmala Beach Hotel & SPA
 • Daina Jūrmala Beach Hotel & SPA
 • Daina Jūrmala Beach Hotel & SPA

Tuvākie pasākumi

  20.jūlijs - 31.augusts

  2. starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle "Marīna 2019". "FOTO Marīna 2019".

  • https://www.facebook.com/MarinaBiennale/

  Fotoklubu un studiju darbība Latvijā aizsākās 1962. gadā ar Rīgas fotokluba nodibināšanu. Sākotnēji organizēti kā amatieru klubi – tās bija vietas, kur satikās spēcīgas un radošas personības, izveidojās noteikti estētiskie kritēriji, notika intensīva informācijas un viedokļu apmaiņa, valdīja sāncensības gara uzturēta radoša spriedze. Viena no klubu darbības galvenajām jomām bija regulāra izstāžu veidošana, kas formēja sava laikmeta izpratni par fotogrāfiju kā mākslas darbu. Šīs spēcīgās tradīcijas mūsdienās pārmantojušas un uztur dzīvas daudzas fotostudijas un fotoklubi Latvijā. Jūrmalas fotostudija “Aspazija” rīko vērienīgu foto izstādi “FOTO Marīna 2019” četrās norises vietās, kurā piedalās fotogrāfi no fotokluba “Rīga”, VEF Kultūras pils Tautas mākslas fotostudijas RVR, Tautas fotostudijas “Bauska”, fotokluba “Āgenskalns”, Daugavpils fotostudijas “Ezerzeme-F”, Krāslavas fotokluba “Zibsnis”, Liepājas tautas foto studijas “Fotast”, Talsu, Ventspils novada fotokluba “Kursa”, Ventspils fotokluba “Moments”, Kuldīgas fotoklubiem. Plaši pārstāvēti ir fotostudijas “Aspazija” fotogrāfi. Ar saviem darbiem skatītājus priecēs arī tādi foto lielmeistari kā Gunārs Binde, Dainis Rozentāls, Valdis Brauns, Raimonds Rāts u. c. Mākslinieki fotokadros centušies notvert mūžam mainīgo jūru dažādos gadalaikos un apstākļos, fiksēt gaismas un ēnu spēles jūras viļņos un baltajās liedaga smiltīs. Dažu fotogrāfu darbos atplaiksnīs ironisks skatījums un laba humora izjūta, neparasti skatupunkti un interesantas situācijas. Jūra ir mūžam mainīga, nepastāvīga un aizraujoša… Katru fotogrāfu jūra uzrunā atšķirīgi, tāpēc katram ir sava jūra, sava marīna!

  • Raiņa un Aspazijas vasarnīca, Jāņa Pliekšāna iela 7, Majori

  DARBA LAIKS:
  Sv., P.  slēgts
  O. 10.00 - 17.00
  T.  12.00 - 19.00
  C. 10.00 - 17.00
  P.  10.00 - 17.00
  S.  10.00 - 17.00

  • Sociālās integrācijas valsts aģentūras izstāžu zāle, Dubultu prospekts 71, Jaundubulti

  DARBA LAIKS:
  P. - Sv. 09.00 - 21.00 

  • Viesnīcas "Daina Jūrmala Beach Hotel&Spa" 1.stāva foajē, Mežsargu iela 4/6, Melluži

  DARBA LAIKS:
  P. - Sv. 09.00 - 21.00

  • SIA "M.S. Kuznetsov Apartments" izstāžu zāle "I.O.", Kāpu iela 143, Vaivari

  DARBA LAIKS:
  Iepriekš piesakoties pa telefoniem 67766447, 29401393

  Aizvērt

Tuvākās vietas

Nav neviena objekta