TB Palace Hotel & SPA

Piecu zvaigžņu kūrortviesnīca “TB Palace Hotel & SPA” izveidota 1908. gadā celtā, autentiski rekonstruētā ēkā. Viesnīca veidota atbilstoši vislabākajām XIX. gadsimta Eiropas aristokrātijas namu tradīcijām un tā atrodas pašā Jūrmalas centrā, dažu soļu attālumā no Jomas ielas, un pludmales. Viesiem pieejama satelīta televīzija, bezvadu internets, kā arī gaisa kondicionētājs, individuālie seifi un izsmalcināts vīna bārs.

Kūrortviesnīca ir aprīkota ar liftu. Viesu rīcībā ir arī uzglabāšanas kamera un apsargājama autostāvvieta. Mēbeles un aksesuārus izvēlējušies labākie dizaineri, kas ļāvis katram numuram piešķirt savu īpašo auru un raksturu.

 • TB Palace Hotel & SPA
 • TB Palace Hotel & SPA
 • TB Palace Hotel & SPA
 • TB Palace Hotel & SPA
+3

Tuvākie pasākumi

  sestdiena, 28.septembris
  19:00

  Izrāde "Odesas stāsti" – monoizrāde Odesas gaumē

  Izrādes pamatā ir pieci Īzaka Bābela stāsti no darbu sērijas par Odesu un odesiešiem: “Karalis”, “Kā tas tika darīts Odesā”, “Ļubka Kazaks (Любка Казак)”, “Taisnīgums iekavās” un “Froims Gračs (Фроим Грач)”. Pašas situācijas un “vietējās” krievu valodas neatkārtojamais kolorīts izrādē ir pilnīgi saglabāts. Bābela proza, kuru daudzi cienītāji sauc par poēziju, arī šodien skan pilnīgi mūsdienīgi.

  Priecīgi svētki un asiņaini kautiņi, klusa šantāža un kaislīga mīlestība, cēlsirdīgi bandīti un bikli ebreju uzņēmēji, tradīcijas un varas maiņa... Un, protams, neatkārtojamā piejūras ainava, kuru apraksta īstens odesietis. Jūsu acu priekša nostāsies leģendārais Beņa Kriks Karalis (Беня Крик Король) ar savu svītu; Karaļa ģimene; cilvēki, ar kuriem viņus saveda un izšķīra liktenis; vara, kura visos laikos bija sveša šai tautai.

  20. gadsimta sākuma Odesas atmosfēru organiski papildina oriģinālā ebreju mūzika un ebreju dziesmu tēmu fantāzijas smalkos aranžējumus.
  Oļega Popova izrāde neatstās vienaldzīgus tos, kam nav vienaldzīgs humors uz asaru robežas, patriotisms, kas robežojas ar naidu pret gadsimta sākuma režīmu, ebreju melodiju un runas veida melodiskums, hasīdu svētku un deju estētika.

  Dalības maksa 35 eiro.

  Biļetes pārdošanā:
  https://www.bilesuparadize.lv/events/event/75095

  Aizvērt

Tuvākās vietas