Laima RendezVous Jūrmala

18.jūlijs

Laima RendezVous Jūrmala

  • 18.jūlijs
  • 19:00
  • Turaidas iela 1

No 18. jūlija līdz 21. jūlijam, Dzintaru koncertzālē jau piekto reizi norisināsies Starptautiskais populārās mūzikas festivāls "Laima RendezVous Jūrmala".

Festivāla radītāja un saimniece Laima Vaikule stāsta: "Piekto – jubilejas gada festivālu veidosim īpaši krāšņu un vērienīgu. Uz skatuves kāps labākie no labākajiem, spožākās zvaigznes un spilgtākie atklājumi no līdzšinējiem četriem festivāliem un, protams, arī aktuālākie jaunie talanti."

Jau četrus gadus festivāls "Laima RendezVous Jūrmala" pulcējis Dzintaru koncertzālē māksliniekus no visas pasaules. Festivāla programmā bijuši tādi vārdi kā Kriss Normens, Kristīne Opolais, Hibla Gerzmava, Mario Biondi, Ksenija Sidorova, Grigorijs Ļepss, Monss Selmerlēvs, Stass Mihailovs, Vahtangs Kikabidze, Filips Kirkorovs, Valērijs Meladze, Jeļena Vaenga, Leonīds Agutins, Intars Busulis, Maksims Galkins, Uma2rman, Verka Serdjučka, Lolita un daudzi citi spoži mākslinieki.

Kopskaitā vairāk nekā 150 dažādi kolektīvi kļuvuši par daļu no festivāla kuplās ģimenes, un Laima pagaidām saglabā intrigu – kurus no šiem vārdiem dzirdēsim jubilejas festivālā.

Vairāk informācijas