Dzintaru koncertzāle

Viens no pilsētas nozīmīgākajiem kultūras pieminekļiem, kas piedāvā plašu kultūras programmu vietējo un viesmākslinieku izpildījumā. 1936. gadā  vēsturiskajā Dzintaru (Edinburgas) koncertdārzā tika atklāta pēc arhitektu Aleksandra Birzenieka un  Viktora Mellenberga projekta veidotā slēgtā koncertzāle ar 690 sēdvietām, kuras interjerā saglabājušies jūrmalnieka lietišķi dekoratīvās mākslas meistara Anša Cīruļa trīs gleznojumi – “Lielupe”, “Jūra” un “Latvija”. 1960. gadā tai piebūvēta vaļējā vasaras koncertzāle 2000 skatītājiem. Arhitekti Modris Ģelzis, Alberts Vecsīlis, konstruktors Andris Bite. Koncertzāles metāla konstrukciju apdare ar koka apšuvumu nodrošina teicamu akustiku. 2015. gadā pēc pilnas rekonstrukcijas tika atvērta slēgtās koncertzāles vēsturiskā mazā zāle. 

 • Dzintaru koncertzāle
 • Dzintaru koncertzāle
 • Dzintaru koncertzāle

Tuvākie pasākumi

  sestdiena, 28.septembris

  'Electric run Jūrmala'

  Piedzīvojumu skrējiens LED gaismās un mūzikas skaņās 5 kilometru distancē. 

  Aizvērt
  trešdiena, 21.augusts
  19:30

  Ani Lorak

  21. augustā Dzintaru koncertzālē ar programmu “The Best” uzstāsies viena no spilgtākajām izpildītājām - talantīgā un pārsteidzoši skaistā dziedātāja Ani Loraka.

  Ani Loraka ir viena no spēcīgākajām vokālistēm mūsdienu estrādē. Viņas unikālā 4,5 oktāvu balss iekarojusi publikas sirdis visā pasaulē! Viņas iekšējās gaismas un labsirdības pietiek, lai no sirds mīlētu miljoniem cilvēku – viņas uzticamos klausītājus.

  Jūrmalā Ani Loraka uzstāsies ar īpašu programmu “The Best”. Koncertā izskanēs gan publikas sen iemīļotas, gan pavisam jaunas dziesmas. Visi pazīstamie hīti tiks izpildīti jaunos aranžējumos – to vidū “Зеркала”, “Сопрано”, “Сумасшедшая”, “Сон”, “Новый бывший”, “Ты еще любишь”, “Забирай рай” un citas.

  Viņas koncerti ir kā emocijām bagāts, muzikāls dialogs ar klausītājiem. Dziedātāja vienmēr uzstājas tikai dzīvajā izpildījumā, un viņai ir lieliska komanda, kurā spēlē vieni no labākajiem mūziķiem. Ani Loraka ir slavena ar savu perfekcionismu un personīgi piedalās gan repertuāra izvēlē, gan katra numura veidošanā. Darba mīlestība un neatlaidība jau no pašas bērnības palīdzējusi viņai iegūt pelnītu mūsdienu šovbiznesa dīvas statusu.

  Ani Loraka pārliecinoši dodas uz priekšu, atstājot aiz sevis lielas radošas uzvaras! Viņas kontā ir veiksmīga dalība Eirovīzijas dziesmu konkursā, šova “Balss” mentores pieredze, simtiem prestižu balvu un pilnībā izpārdoti koncerti uz pasaules lielākajām skatuvēm no Amerikas līdz Austrālijai.

  Biļetes

  Aizvērt
  piektdiena, 23.augusts
  19:00

  Jans Ļiseckis. Solokoncerts

  Piedalās: Jans Ļiseckis, klavieres

  Programma:

  • Frideriks ŠOPĒNS Noktirnes op. 55 – faminorā un Mibemolmažorā
  • Roberts ŠŪMANIS “Nakts skaņdarbi” op. 23
  • Moriss RAVELS “Nakts Gaspars”
  • Sergejs RAHMAŅINOVS “Fantāzijskaņdarbi” op. 3
  • Frideriks ŠOPĒNS Noktirne Nr. 1 miminorā op. 72 nr. 1
  • Frideriks ŠOPĒNS Pirmais skerco sibemolminorā op. 20

  Trešo mūzikas festivāla RĪGA JŪRMALA nedēļas nogali atklās pianists Jans Ļiseckis, kuru respektablais žurnāls „Gramophone” atzinis par gada Jauno mākslinieku (2013). Mūzikas kritiķi savulaik viņu dēvēja par „brīnumbērnu”, vēlāk – par „ģēniju”, „mūsdienu Mocartu”. Pats mūziķis uzskata, ka tas ir lieks slogs jaunam māksliniekam, jo rada nevajadzīgu, pat kaitējošu psiholoģisku spiedienu. Bet viņa sasiegumi ir daiļrunīgāki par presē lāsāmajiem apzīmējumiem – nepārspējami un individuāli spilgti klaviermūzikas lasījumi, personības harisma atvērušas teju visu vadošo pasaules koncertskatuvju durvis.

  Biļetes

  Aizvērt
  sestdiena, 24.augusts
  14:00

  Deniss Kožuhins. Solokoncerts

  Piedalās: Deniss Kožuhins, klavieres

  Programma:

  • Fēliks MENDELSZONS Dziesmas bez vārdiem op. 19
  • Edvards GRĪGS “Liriskie skaņdarbi” op. 12, 38, 43, 54, 62, 65
  • Džordžs GĒRŠVINS “Rapsodija blūza stilā”

  Pianistu Denisu Kožuhinu (1986) var droši uzskatīt par vienu no savas paaudzes izcilākajiem pianistiem. Viņa spēli raksturo jūtīgums, iedziļināšanās mūzikas vēstījumā un kristālskaidra tehnika. Kritiķi, lai cildinātu viņa spēles manieri, ķeras pie tādiem vārdiem kā „valdzinošs”, „neatvairāms”, „fascinējošs” un arī „spēkpilns”. Klausīties viņu muzicējam – tā esot iespēja pieredzēt mūslaiku vispārdomātāko, visjūtīgāko un vismērķtiecīgāko pianismu. Klaviermūzikas dimants, kuru slīpējuši izcili meistari – pasniedzēji Dmitrijs Baškirovs un mentors Daniels Barenboims.

  Biļetes

  Aizvērt
  sestdiena, 24.augusts
  19:00

  Izraēlas Filharmonijas orķestris & Zubins Meta I

  Piedalās: Marejs Peraija (klavieres), Izraēlas Filharmonijas orķestris, diriģents Zubins Meta

  Programma:

  Ludvigs van BĒTHOVENS Ceturtais koncerts klavierēm un orķestrim Solmažorā op. 58
  Gustavs MĀLERS Pirmā simfonija Remažorā

  Trīs pasaules izpildītājmākslas leģendu – Izraēlas Filharmonijas orķestra, diriģenta Zubina Metas un pianista Mareja Peraijas – satikšanās sola neaizmirstamu muzikālu piedzīvojumu. Pianists pirmo reizi viesosies Latvijā, bet daudzām pianistu paaudzēm viņš ir bijis interpretāciju etalons – daudz ierakstos klausīts, apbrīnots un atdarināts. Kopā ar Zubinu Metu un viņa vadīto orķestri pianists atskaņos Bēthovena Ceturto klavierkoncertu – darbu, kurā mirdz improvizācijas gars, absolūti brīva un aizraujoša mūzikas virzība, bet klusumam tajā palaikam ir gandrīz tikpat liela nozīme kā skaņai. Un reaizēt to spēj tikai patiesi meistari!

  Pirkt biļetes http://https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/71631

  Aizvērt
  svētdiena, 25.augusts
  14:00

  Aleksandra Konunova & Deniss Kožuhins

  Piedalās: Aleksandra Konunova (vijole) un Deniss Kožuhins (klavieres)

  Programma:

  Fransis PULENKS Sonāte vijolei un klavierēm op. 119
  Rihards ŠTRAUSS Sonāte vijolei un klavierēm Mibemolmažorā op. 18

  Aleksandras Konunovas un Denisa Kožuhina duets ir divu pretpolu magnētiska pievilkšanās – Aleksandras rokās 18. gadsimta vijoļmeistara Gvarnēri del Džezu radītais instruments kļuvis par niansētas, dziļi pārdomātas un argumentos pamatotas sarunas vedēju, kuras muzikālais sarunbiedrs ir Denisa Kožuhina klavierspēle – kaismīga, ar pārliecību, ka viņa instrumentam nekādu ierobežojumu vispār nav.

  Pirkt biļetes https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/71633

  Aizvērt
  svētdiena, 25.augusts
  19:00

  Izraēlas filharmonijas orķestris & Zubins Meta II

  Piedalās: Juidzja Vana (klavieres), Izraēlas Filharmoniskais orķestris, diriģents Zubins Meta

  Programma:

  Sergejs RAHMAŅINOVS Trešais koncerts klavierēm un orķestrim reminorā op. 30
  Hektors BERLIOZS “Fantastiskā simfonija” Domažorā op. 14

  Tradīcijām bagātā Izraēlas filharmonijas orķestra, diriģēšanas meistara Zubina Metas un mūsdienu pianisma neparastākās zvaigznes sastapšanās Jūrmalā ļaus klausītājiem noticēt brīnumiem. Juidzjas Vanas spēlei raksturīgais “tehniskais vieglums, krāsu spektrs un nevaldāmais spēks vienmēr ir bijis pārsteidzošs, tomēr šodien tajā jaušams arvien lielāks dziļums, kas acumirklī un neizbēgami ievelk katra komponista pasaulē” – pirms gada rakstīja „Financial Times”.

  Koncertā izskanēs viens no visbiežāk atskaņotajiem Sergeja Rahmaņinova opusiem – Trešais klavierkoncerts, kuru pamatoti dēvē par vienu no grūtākajiem klavierkoncertiem, kas no izpildītāja prasa nevainojamu tehniku un muzikalitāti. Skanēs arī Hektora Berlioza “Fantastiskā simfonija”, kura pāršķēla mūzikas vēsturi pirms un pēc posmos.

  Biļetes

  Aizvērt
  pirmdiena, 26.augusts
  19:00

  Soprano

  Pirmo reizi - Grandiozs projekts – Mihaila Turecka “SOPRANO”

  SOPRANO – tā ir jaunās paaudzes sievišķīgā seja: gaiša, laipna, mierīga, skaista un sievišķīga.

  Sieviešu balsis, viņu dziedājuma radītie neparastie tēli, milzīgais enerģijas lādiņš, spilgts šovs un viss tiek radīts tikai, dziedot bez fonogrammas. Viegls muzikāls kokteilis labāko pasaules šovu tradīcijās: pasaulslavenas operas un mūzikli, klasiskais roks un zvaigžņu pop-hīti, mūzika no kino un autoru sarakstītās dziesmas.

  Turecka “SOPRANO” – unikāls vokāls projekts, kuram visā pasaulē analogu nav. Lai dziedātu šajā kolektīvā, pieteicās simtiem pretendentu un tikai barga atlase un neskaitāmas kārtas izkristalizēja tagadējo sastāvu – no kolorīta soprāna līdz piesātinātam altam. Katra “SOPRANO” soliste piedāvā savu mūzikas stilu un redzējumu – no akadēmiskā dziedājuma līdz tautas folklorai un estrādes-džezam.

  Kolektīvs daudzkārt ir uzstājies kā goda viesis dažādos festivālos: “Jaunais Vilnis”, Baltkrievijas Starptautiskais mākslas festivāls “Slāvu Tirgus”, “Gada Šansons”, “Piecas zvaigznes”. 2014. gadā meitenes kļuva par laureātēm “Gada dziesma”. 2016. gada janvārī SOPRANO pārstāvēja Krieviju lielākajā televīzijas šovā pasaulē – SPRING FESTIVAL GLOBAL GALA 2016, kurš notika Pekinā, taču tā paša gada maijā godpilnā cieņā ”SOPRANO” izpildītā Krievijas himna pirms “F1” Formulas Grand Prix posma Sočos.

  Profesionālā projekta biogrāfija – ikgadējās viesizrāžu tūres, uzstāšanās pasākumos gan Krievijā, gan ārzemēs (ASV, Kanāda, Bulgārija, Izraēla, Šveice, Ķīna, AAE, Grieķija, Itālija), izdoti 10 albumi, muzikāli videoklipi, publikas mīlestība un atzinība.

  LED ekrāni, lieliski tērpi un mūzika bez fonogrammas!

  Pasākuma norises ilgums – 2 stundas (ieskaitot starpbrīdi) 

  Biļetes

  Aizvērt
  piektdiena, 30.augusts
  19:00

  Londonas Simfoniskais orķestris & Džanandrea Nozeda I

  Piedalās: Sondžins Čo (klavieres), Londonas Simfoniskais orķestris, diriģents Džanandrea Nozeda

  Programma:

  Nikolajs RIMSKIS-KORSAKOVS Svīta no operas “Teiksma par neredzamo pilsētu Kitežu”
  Sergejs PROKOFJEVS Otrais koncerts klavierēm un orķestrim solminorā op. 16
  Dmitrijs ŠOSTAKOVIČS Sestā simfonija siminorā op. 54

  Mūzikas festivāla RĪGA JŪRMALA noslēdzošās nedēļas nogales centrā – orķestris, kuru var dēvēt par drosmīgāko un asprātīgāko starp pasaules orķestriem. Šķiet, jēdziens “robežas” uz Londonas simfonisko orķestri nav attiecināms – kopš tā dibināšanas 1904. gadā mūziķu kolektīvs vienmēr ir bijis avangardā, ieviešot vai aprobējot laikmeta vēsmas. Orķestris pirmais ieskaņo skaņuplates, mūziku filmām, dibina pats savu ierakstu zīmolu, spēlē olimpisko spēļu atklāšanā un jaunās virsotnēs uzved tieši laikmetīgo mūziku.

  Londonas simfoniskā orķestra galvenā viesdiriģenta Džanandrea Nozedas Nosedas un korejiešu pianista Sondžina Čo pirmā sadarbība bija Friderika Šopēna mūzikas ieraksts, bet mūzikas festivālā RĪGA JŪRMALA abi mūziķi interpretēs Sergeja Prokofjeva Otro koncertu klavierēm un orķestrim.

  Biļetes

  Aizvērt
  ceturtdiena, 29.augusts
  19:30

  Monatik

  Populārais ukraiņu dziedātājs, komponists, producents un deju hitu autors – MONATIK ar jaunu un grandiozu koncertprogrammu. 29. augustā Dzintaru koncertzālē viņš prezentēs live šovu “Love It Rhythm”.

  Jaunais šovs būs veltīts dziedātāja trešā albuma prezentācijai, kura nosaukums un izdošanas datums pagaidām netiek atklāts. Zināms tikai, ka tajā tiks iekļautas jau par hitiem kļuvušās dziesmas: “То, от чего без ума", "Жизнь поет", "Зашивает душу", "Цей день", "Глубоко...". Iepriekšējā dziedātāja koncertprogramma “Vitamin D” saņēmusi profesionālās mūzikas prēmijas YUNA balvu kategorijā “Labākais koncertšovs”, kā arī “Teletriumfa” (“Телетриумф”) godalgu par šī koncerta TV versiju.

  MONATIK uzsāka savu karjeru ar video klipu, kas uzņemts ar mobilo telefonu un ar šo piemēru pierādīja, ka, lai sasniegtu ievērojamus panākumus, māksliniekam ir jābūt ne vien talantīgam, bet arī ārkārtīgi darbaspējīgam. Šodien viņš ir vairāku prestižu prēmiju ieguvējs nominācijās “Labākais izpildītājs”, “Labākais klips” un “Gada labākā dziesma”. Mūzikas žurnālisti ne reizi vien nosaukuši viņu par “jaunas ēras veidotāju kvalitatīvajā pop mūzikā” un “deju mūzikas trendseteri”.

  MONATIKA hiti “То, от чего без ума", "Vitamin D", "Кружит", "Мокрая", "Вечность" nemainīgi ieņem vadošās pozīcijas mūzikas topos gan Ukrainā, gan ārpus tās. Viņa albums “Звучит" saņēmis profesionālās mūzikas prēmijas YUNA balvu kā “Gada labākais albums”. Dziedātājs bieži iepriecina fanus arī ar radošiem duetiem ar tādiem māksliniekiem ka Anna Sedokova, LOBODA, Vera Brežņeva, L`One, Quest Pistols Show un citiem.

  Tieši MONATIK bija tas gods atklāt 2017. gada Eirovīzijas dziesmu konkursu Ukrainā. Viņa dziesma “Spinning” kļuva par Youtube hitu, bet pati uzstāšanās – par vienu no visplašāk apspriestajiem konkursa notikumiem.

  Biļetes

  Aizvērt

Tuvākās vietas