Bulduru Izstāžu nams

  • pirmdienaslēgts
  • otrdiena12:00 - 19:00
  • trešdiena12:00 - 19:00
  • ceturtdiena12:00 - 19:00
  • piektdiena12:00 - 19:00
  • sestdiena12:00 - 16:00
  • svētdienaslēgts

​Šī ir telpa, kas pilnībā atvēlēta mākslai un radošajiem procesiem. Bez divām izstāžu zālēm te darbojas folkloras kopa, bērnu zīmēšanas studija un aušanas studija, kuras dalībnieki interesentiem labprāt parādīs un atklās savus amata noslēpumus. Bulduru izstāžu nama ēka celta 1920. gadā un kā arhitektūras piemineklis sevī iemieso Jūrmalas koka būvniecības labāko tradīciju esenci. Savukārt, nama izstāžu zālēs mājvietu rod mākslas izstādes un skatītājus iesaistošas mākslas akcijas, padarot Bulduru izstāžu namu par svarīgu pieturas punktu ikvienam radošuma meklētājam.

Bulduru Izstāžu nama 2. stāvā apskatāma Valda Buša gleznu izstāde mākslinieka darbnīcā. Gleznotājs Valdis Bušs šajā mājā dzīvojis un strādājis gandrīz 20 gadus. Apmeklējumu pieteikt Līgai Baņķierei, tālr. 29769386. Darba laiks: otrdien, trešdien 12.00−19.00, sestdien 12.00−16.00. 

Ieeja bez maksas!

 • Bulduru Izstāžu nams
 • Bulduru Izstāžu nams
 • Bulduru Izstāžu nams

Tuvākie pasākumi

  20.jūlijs - 1.septembris

  2. starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle "Marīna 2019". Laicīgās, īslaicīgās un garlaicīgās mākslas izstāde "Marināde-2"

  • https://www.facebook.com/MarinaBiennale/

  Laicīgās, īslaicīgās un garlaicīgās mākslas izstādes “Marināde-2” izstāžu koncepciju pamatā ir nosaukumā ietvertā daudznozīmība un postmodernās mākslas ideja par robežlīniju nojaukšanu starp augsto jeb elitāro mākslu un populāro mākslu. Izstāžu nama vadītāja un dizainere Agnese Bule rada notikumus, akcijas, kuros aktīvi iesaistās plašs Latvijas mākslinieku un iedzīvotāju loks. Marinas tante, kura savu veiksmīgo darbību Bulduru Izstāžu namā aizsāka jau 2017. gada vasarā, izstādes “MARINĀDE-1” laikā ar savu krāšņo klātbūtni un produkciju ir atbalstījusi daudzus Bulduru Izstāžu nama pasākumus. Šovasar Marinas tante aicina uz savu otro, pārsteigumu pilno iznācienu. Jau izsenis Marinas tante grozījās Baltijas jūras tuvumā un domāja, ko vēl labu varētu pasākt ar jūru. Jūras sāļo ūdeni taču varētu izmantot arī marinēšanai, viņa nevilšus iedomājās. Un ko vasaras vidū varētu marinēt? Protams, ka gurķus, jo Jūrmala ir izslavēta gurķošanās un citu atpūtas veidu kūrortpilsēta. Iesākumā Marinas tante meklēja jūras gurķus, bet viņai nekā neveicās, tāpēc nācās samierināties ar parastajiem mājas gurķīšiem. Priekšautu mugurā un uz priekšu, Marinas tante saberzēja rokas 2017. gada vasarā... Toties šovasar Jūrmalā sola lielu vētru, un tas ir nonācis arī Marinas tantes dzirdīgajās ausīs. Nu gan vētra izskalos kādu jūras gurķi, klusi pie sevis bubina Marinas tante, cerot uz lielo lomu. Izstādi veido Bulduru Izstāžu nams sadarbībā ar biedrību “RAD-DAR” un “Latviešu sapnis”. 

  DARBA LAIKS:
  Sv., P. slēgts
  O. - Pt. 12.00 - 19.00
  S. 12.00 - 16.00

  Aizvērt
  1.janvāris - 31.decembris

  Vides objekts "Mirkļmarka/Vēstule no Jūrmalas Mākslinieku nama"

  Pie Mākslinieku nama izvietots jauns vides objekts „Mirkļmarka/Vēstule no Jūrmalas Mākslinieku nama”. Ikviens interesents var tajā nofotografēties un iejusties pastmarkas lomā. Objekts tapis Mākslinieku namam sadarbojoties ar biedrību “RAD-DAR “un mākslinieci Lauru Feldbergu.  

  Aizvērt

Tuvākās vietas