Aktīvā atpūta

Līvu Akvaparks Ziemassvētku dāvanu karte ir klāt!

Ir palicis pavisam nedaudz, kad iedegsim eglīti, galdā liksim svētku gardumus un vērsim vaļā lielo dāvanu maisu, daloties priekā ar tuviniekiem! Un kāpēc gan, lai neiepriecinātu draugus un radus ar tik brīnišķīgu dāvanu, kā “Līvu Akvaparks” Ziemassvētku dāvanu karte.

Bezmaksas vingrošanas nodarbības pludmalē iedzīvotājiem un pilsētas viesiem

Jūrmalā ikvienam ir pieejamas bezmaksas jogas, ciguna, nūjošanas un ielu vingrošanas nodarbības kvalificētu treneru vadībā – iespēja uzlabot veselību un gūt prieku kustībā! Nodarbības paredzētas visu vecuma grupu un dažādas fiziskās sagatavotības līmeņa dalībniekiem.

Labiekārtotas trīs atpūtas vietas pie Lielupes

Šogad jūrmalniekiem labiekārtotas trīs jaunas atpūtas vietas Lielupes krastā – Dubultos, Majoros un Priedainē.

Aicinām uz publisko slidotavu Majoros!

Majoru sporta laukumā Jūrmalā (Rīgas ielā 1), daļēji atklātā sporta hallē, ir iespēja izbaudīt slidošanas priekus – sākusi darboties publiskā slidotava. 

Idejas skolēnu brīvlaika pavadīšanai Jūrmalā!

Tuvojoties skolēnu brīvlaikam, laiks saplānot kā interesanti un saturīgi pavadīt šo nedēļu. Jūrmala aicina bērnus kopā ar saviem brāļiem, māsām, vecākiem un draugiem pavadīt šo nedēļu laimīgākajā pilsētā Latvijā!

Jūrmalā izveidota distanču slēpošanas trase vairāk nekā 20 km garumā

Slēpošanas cienītājiem Jūrmalas pilsētas pludmalē no Lielupes līdz Jaunķemeriem izveidota slēpošanas trase 22 kilometru garumā, kas paredzēta klasiskajai distanču slēpošanai. Dzintaru pludmalē izveidota īsāka trase slēpošanai slidsolī. Slēpošanai gan klasiskajā, gan slidsolī pieejama arī trase Dzintaru mežaparkā.

Atsākas nūjošanas nodarbības

Svētdien, 25.februārī, atsākās jūrmalnieku iecienītās nūjošanas nodarbības. Nūjošana ziemas periodā notiks katru svētdienu; dalība un inventārs – bez maksas.

Skolēnu rudens brīvlaikā uz Jūrmalu!

Pirmie mācību mēneši jau aizvadīti un ir laiks sastādīt atpūtas plānu skolēnu brīvlaikam. Tā noteikti var kļūt par ģimeniski pavadītu nedēļu, kurā atpūsties, izklaidēties, izvēdināt galvu un arī uzzināt ko jaunu - nedēļu, pilnu ar piedzīvojumiem un labām emocijām. Mēs aicinām pavadīt šo laiku Jūrmalā, tādēļ piedāvājam apkopojumu ar Jūrmalā notiekošajiem pasākumiem, kā arī apskates objektiem, kas brīvlaika nedēļā labprāt gaidīs ciemos pie sevis ar dažādām izklaidējošām un izzinošām laika pavadīšanas nodarbēm.

Brīvdienu maršruts: ko apskatīt Lielupes krastos Jūrmalā

Ja vien pilsētu var salīdzināt ar cilvēka ķermeni, tad Lielupe ir slaidās un garās Jūrmalas lokanais mugurkauls. Daudzi pilsētas "iedzimtie" atzīs, ka uz jūru aiziet retāk, nekā uz upi – tā ir vieta savējiem, bet uz jūru parasti ved ciemiņus.

6 idejas pavasarīgām pastaigām Jūrmalā

Lai nodzīvotu ilgu un laimīgu mūžu, ir svarīgi gūt prieku no dzīves. Par naudu prieku nenopirkt, bet to noteikti var iegūt ceļojot, uzzinot ko jaunu, apmeklējot skaistas vietas un atceroties par fiziskām aktivitātēm dabā. Ir laiks, kad gūt prieku lecot ar izpletni, nirstot jūras dzīlēs vai kāpjot kalnu virsotnēs, un ir laiks pastaigām, peldēm vai nūjošanai, un tas noteikti ir lielisks veids kā aktīvi baudīt dabu, vienlaikus uzlabojot savu veselību.

10 idejas skolēnu brīvlaika pavadīšanai Jūrmalā

Skolēnu brīvlaiks ir lielisks brīdis, kuru izmantot, lai pavadītu laiku kopā ar saviem bērniem – atpūstos, izklaidētos, izvēdinātu galvu un arī uzzinātu ko jaunu. Tā noteikti var kļūt par nedēļu, pilnu ar piedzīvojumiem un labām emocijām. Mēs aicinām pavadīt šo laiku Jūrmalā, tādēļ piedāvājam apkopojumu ar Jūrmalā notiekošajiem pasākumiem, apskates objektiem, kas labprāt gaidīs ciemos pie sevis ar dažādām izklaidējošām un izzinošām laika pavadīšanas nodarbēm.

Izbaudi vasaru ziemā – brauc uz Jūrmalu!

Ir pierādīts, ka aktīva atpūta ūdenī – peldēšana un ūdens aerobika – attīsta cilvēka organismu, tas kļūst spēcīgāks, tiek nostiprināta sirds un asinsvadu sistēma, āda attīrās, bet nervu sistēma stabilizējas, savukārt locītavas un skelets tiek atslogots, tādēļ peldēšana jums var kļūt par lielisku atklājumu veselības uzlabošanai.

Arī ziemā Jūrmalā būs pieejami "Sixt" velonomas velosipēdi

Nomas punktos pieejamie velosipēdi ir aprīkoti ar īpašām riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas sezonā.

Atjāja Mārtiņš, atrībināja...

Dabas aizsardzības pārvalde aicina interesentus uz Mārtiņdienai veltītu pasākumu “Atjāja Mārtiņš, atrībināja...”, kurā savīsies kopā dažādas latviešu tautas tradīcijas un ticējumi un kurā varēs uzzināt vairāk par to, kā daba gatavojas ziemas miera periodam.

Interesantas idejas skolēnu rudens brīvlaika pavadīšanai Jūrmalā

Tuvojoties skolēnu rudens brīvlaikam oktobrī, Jūrmalas tūrisma informācijas centrs apkopojis interesantākās brīvā laika pavadīšanas iespējas kūrortpilsētā ģimenēm ar bērniem un jauniešiem. 

Dzintaru mežaparkā atklāts piedzīvojumu parks “Jūrmalas Tarzāns”

Dzintaru mežaparkā Jūrmalā atklāts piedzīvojumu parks “Jūrmalas Tarzāns” ar piecām šķēršļu trasēm, kas paredzētas aktīvai atpūtai gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Arī šovasar Jūrmalā būs bezmaksas jogas un ciguna nodarbības brīvā dabā

Jūrmalas pludmalēs arī šogad kvalificētu treneru vadībā notiks jogas un ciguna nodarbības, kuras ikviens interesents var apmeklēt bez maksas.