Jūrmala izstādē “Balttour 2019”

Plašākajā tūrisma izstādē – gadatirgū Balttour 2019, kas no 1. līdz 3. februārim norisināsies izstāžu centrā “Ķīpsala”, Jūrmalas pilsēta savā stendā iepazīstinās ar atpūtas iespējām kūrortpilsētā un aicinās apmeklētājus piedalīties dažādās izzinošās aktivitātēs.

Jūrmalas pilsēta savā stendā iepazīstinās ar atpūtas iespējām kūrortpilsētā, apmeklētāji varēs piedalīties dažādās izzinošās aktivitātēs, kuras organizēs Jūrmalas tūrisma informācijas centrs, Ķemeru Nacionālā parka dabas izglītības centrs “Meža māja” un izklaides un izglītības centrs “Korso Brīnumi”. Jūrmalas tūrisma informācijas centrs piedāvās apmeklētājiem piedalīties spēlē “Cik labi tu pazīsti Jūrmalu”, pareizi izvietojot tūrisma objektus Jūrmalas kartē. Veiksmīgi izpildot šo uzdevumu, dalībnieki varēs saņemt balvu, ko sarūpējuši Jūrmalas tūrisma uzņēmēji un Jūrmalas TIC. 

Tie, kuriem nesanāk bieži būt Jūrmalā varēs veikt virtuālo pastaigu ar virtuālās realitātes brillēm, apskatot Jūrmalas ainavas dažādos gadalaikos. Ķemeru Nacionālā parka dabas izglītības centrs “Meža māja” organizēs izglītojošas spēles bērniem par dabas tēmu, kas ļauj uzzināt par parka teritorijā dzīvojošiem putniem un retajiem augiem. izklaides un izglītības centrs “Korso Brīnumi” piedāvās izstādes apmeklētājiem uzspēlēt gaisa hokeju un izbraukt ar greizo riteni, atklājot tikai dažas no aktivitātēm, ko iespējams veikt Jūrmalas izklaides centrā uz vietas.

Šogad organizēt darbu Jūrmalas stendā palīdzēs jaunieši no Jūrmalas bērnu un jauniešu centra, kā arī Bulduru dārzkopības vidusskolas Tūrisma un viesmīlības katedras studenti, kas ļaus gan izstādes apmeklētājiem saņemt daudzpusīgu un izsmeļošu informāciju par Jūrmalu, gan arī jauniešiem praksē izzināt vienu no tūrisma mārketinga instrumentiem – dalību tūrisma izstādē.

Jūrmalas tūrisma speciālisti izstādes apmeklētājiem ieteiks dažādas laika pavadīšanas iespējas kūrortpilsētā un informēs par jaunākajiem atpūtas un veselības atjaunošanas piedāvājumiem. Visās izstādes dienās norisināsies dažādas aktivitātes un konkursi, kur varēs piedalīties ikviens izstādes apmeklētājs un laimēt balvas.

Izstādē ar saviem stendiem piedalīsies arī lielākās Jūrmalas kūrortviesnīcas “Baltic Beach Hotel”, “Hotel Jūrmala Spa”, “Hotel Lielupe by SemaraH”, “Pegasa Pils”, sanatorija “Jantarnij Bereg” un kūrorta rehabilitācijas centrs “Jaunķemeri”, reklamējot speciāli izstādei sagatavotus piedāvājumus par īpaši izdevīgām cenām. Kūrorta ārstniecības pakalpojumu sniedzēji iepazīstinās ar kūrorta ārstniecības programmām un rehabilitācijas kursiem, Jūrmalas dziednieciskajiem resursiem un to pozitīvo iedarbību uz cilvēka organismu. Īpašajos piedāvājumos iekļauti gan ekskluzīvi spa piedāvājumi, gan dāvanu kartes nakšņošanai, sporta kompleksa, Wellness centra apmeklējums, atlaižu kuponi  skaistumkopšanas procedūrām, īpašie piedāvājumi atveseļošanas programmām un, tuvojoties Valentīndienai, – romantiskai atpūtai viesnīcā.

Saskaņā ar Centrālās statistikas pārvaldes datiem vietējie tūristi Jūrmalā veido lielāko daļu viesu – aptuveni 35% no kopējā atpūtnieku skaita, kas nakšņojuši Jūrmalas viesnīcās, ir no Latvijas.

“Tūristi no Latvijas izsenis ir iecienījuši Jūrmalu, pavadot kūrortpilsētā gan ziemas brīvdienas, gan atvaļinājumu vasarā. Ļoti populāri ir kļuvis rīkot saviesīgus pasākumus un biznesa konferences tieši Jūrmalā, kur jūras tuvums, svaigais jūras gaiss un koka arhitektūras šarms ļauj gan radoši strādāt, gan izbaudīt atpūtu,” saka Aleksandra Stramkale, Jūrmalas pilsētas domes Tūrisma informācijas centra vadītāja.

Dalība izstādē “Balttour” ir viena no Jūrmalas pilsētas tūrisma mārketinga aktivitātēm vietējo un Baltijas viesu piesaistīšanai. Kopumā kūrortpilsēta šogad piedalās 7 starptautiskās tūrisma izstādē, kuras norisinās nozīmīgajos tūrisma tirgos Somijā, Zviedrijā, Lielbritānijā, Lietuvā, Igaunijā un Izraēlā.

Izstāde “Balttour” norisināsies Rīgā, starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala” Ķīpsalas ielā 8 piektdien, 1. februārī, plkst. 10.00–13.00 – laiks profesionāļiem, savukārt visiem interesentiem – no plkst. 13.00 līdz 18.00, sestdien, 2. februārī, no plkst. 10.00 līdz 18.00 un svētdien, 3. februārī, no plkst. 10.00 līdz 17.00. Plašāka informācija vietnē  www.balttour.lv.