A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Jauna galda spēle – Jūrmalas pilsētas “Memo moment”

Tuvojoties vasaras sezonai Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar SIA “Purpurs” ir izstrādājusi un izgatavojusi jaunu suvenīru – atmiņas spēli “Memo Moment”. 

Katrā iepakojumā ir 64 spēļu kārtis ar 32 bildēm -  divas vienādas kartiņas, kur attēlotas Jūrmalai raksturīgas vietas, lietas un populārākie tūrisma apskates un izklaides objekti. Iepakojumā trīs valodās ir informācijas buklets ar bilžu un objektu aprakstiem. Spēlējot šo spēli, bērni un pieaugušie trenēs ne tikai atmiņu, bet arī uzzinās plašu informāciju par pilsētu, pilsētas tūrisma apskates objektiem.

Šo spēli var spēlēt dažādos veidos atkarībā no spēlētāju vecuma un šī spēle būs saistoša ģimenēm ar bērniem, jauniešiem un draugu kompānijām. Jaunā atmiņas spēle būs noderīga kā suvenīrs un dāvana, ko paņemt līdzi kā atmiņu no Jūrmalas – bērniem draudzīgā kūrorta!

Atmiņas spēle ir nopērkama Jūrmalas Tūrisma informācijas centrā Majoros, Lienes ielā 5 (cena 8.89 EUR).

Tūrisma informācijas centrā joprojām var iegādāties dažādus ceļvežus un grāmatas par pilsētu, kā piemēram,  “Jūrmalas koka arhitektūra”,  “Another travel guide” un Jūrmalas foto albums “Dzintara krasts”, latviešu, krievu un angļu valodās. Tāpat piedāvājumā ir dažādas pildspalvas, krūzes, piezīmju blociņi, krūzes paliktņi un lietussargs ar Jūrmalas pilsētas logo, kā arī ir iespējams iegādāties dažāda veida Jūrmalas pilsētas karogus!