A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

“Jūrmala Art Fair” laikā – interaktīvā lekcija ar režisora Deivida Linča dalību

No 18. līdz 22. jūlijam viesnīcā "Light House Hotel Jurmala" Jūrmalā norisinās starptautiskais laikmetīgās mākslas gadatirgus "Jūrmala Art Fair – 2018", kura centrālais notikums – leģendārā kinorežisora Deivida Linča darbu izstāde un interaktīvā lekcija ar režisora dalību.

20. jūlijā plkst. 21.00 notiks Deivida Linča īsfilmu demonstrēšana, kā arī interaktīvs dialogs ar režisoru, izmantojot "Skype" platformu. Tiešsaistes lekcija sniegs unikālu iespēju uzdot jautājumus Deividam Linčam par viņa mākslu, filmām un transcendentālo meditāciju.
Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ uz lekciju ir jāreģistrējas iepriekš. Lai pieteiktos lekcijai, jāaizpilda anketa, kas pieejama Jūrmala Art Fair FB lapas sadaļā “biļetes”, un jānosūta uz jaf.int.2017@gmail.com

"Jūrmala Art Fair" laikā izstādē var iepazīt 37 Linča litogrāfijas, kas piesātinātas psihodēliskiem tēliem un melno humoru un tapušas pēdējos 10 gados, kad režisors uz laiku pārtrauca savu darbu kino, lai pievērstos mākslai. Visi darbi noformēti atbilstoši muzeju standartiem. Litogrāfijas limitētā tirāžā iekļautas arī privātkolekcijās un muzeju kolekcijās visā pasaulē.

Deivids Kīts Linčs ir amerikāņu kinorežisors, scenāriju autors, kinoproducents, gleznotājs, komponists ticis nominēts četrām Amerikas Kinoakadēmijas balvām kā labākais režisors par filmām "Ziloņcilvēks", "Zilais samts", "Malholanda ceļš" un kā viens no scenārija autoriem filmai "Ziloņcilvēks". Sākot ar eksperimentālo filmu "Dzēšgumijgalva" (1977), viņš ir saglabājis kulta filmu režisora statusu, lai arī viņa filmas ir bijušas ar nepastāvīgiem komerciālajiem panākumiem. Deivida Linča filmas visvairāk ir zināmas pēc to sirreālās, murgainās un sapnim līdzīgās atmosfēras un līdz sīkumiem izstrādātā skaņas dizaina.