Globālā Viroterapijas vēža klīnika

Globālā Viroterapijas vēža klīnika piedāvā pacientiem efektīvu un kompleksu vēža ārstēšanu ar viroterapijas palīdzību, papildinot to ar nepieciešamiem atbalsta medicīnas pasākumiem.

Pacientiem tiek piedāvāta ārstēšanas iespēja stacionārā, kur tiks sniegtas ārsta konsultācijas ar onkologu un imunologu, kas praktizē Viroterapijā. Ārstēšanos klīnikā veidojam kā kopēju cilvēka atveseļošanos, un tādēļ tai piesaistīti arī citi ārsti kā uztura speciālists, psihoterapeits.

Pacientiem un viņus pavadošām personām, Global Viroterapijas Cancer Clinic nodrošina lielisku pacientu apkalpošanu, sākot ar vīzu formēšanu, pacientu sagaidīšanu, naktsmītnes, uzraudzību visu ārstniecības procesu, tai skaitā pat atpūtas pasākumus personām, kas ceļo ar pacientiem.

Viroterapija ir jauna un efektīva vēža ārstēšanas metode, kas izmanto onkotropu un onkolītisku vīrusu, spējīgu atrast un iznīcināt ļaundabīgās šūnas cilvēka organismā. Viroterapija ir saudzīgākā un drošāka ārstēšanas metode, tā uzlabo pacientu dzīvildzi un dzīves kvalitāti. Pirmais vīruss pasaulē ar onkotropiskām un onkolītiskām īpašībām, kas ir ieviests klīniskajā praksē, ir RIGVIR® (Rīgas vīruss).

  • Globālā Viroterapijas vēža klīnika
  • Globālā Viroterapijas vēža klīnika
  • Globālā Viroterapijas vēža klīnika
  • Globālā Viroterapijas vēža klīnika
+2

Tuvākās vietas