A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry

Visi pasākumi

11.janvāris - 31.janvāris
Sigita Daugule. "Glezniecība".

Sigita Daugule. "Glezniecība".

Mākslas stacijā “Dubulti” skatāma līdz šim vērienīgākā Sigitas Daugules personālizstāde “Glezniecība”. To veido jauni, iepriekš neizstādīti darbi - lielizmēra eļļas gleznas, kuru saturs līdzinās šifrētai dienasgrāmatai, kā arī tematisks cikls, kas radies no kaķu fluīdiem un sarunājas ar Aspaziju, kuras muzejs ir rokas stiepiena attālumā no Mākslas stacijas “Dubulti”. Izstāde tapusi ar Jūrmalas pilsētas domes un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

1.decembris - 30.aprīlis
Izstāde “Rainis un Aspazija Dailes teātrī”

Izstāde “Rainis un Aspazija Dailes teātrī”

Izstāde aktualizē Raiņa un Aspazijas klātbūtni Latvijas teātru kopainā, ļauj paskatīties uz dzejnieku darbiem dažādās interpretācijās. Tā retrospektīvi iezīmē dzejnieku darbu iestudējumus gadsimta laikā un paver iespēju vērot, kā pa desmitgadēm mainās iestudējumu vizuālais tēls.

Izstādē eksponēti tērpi, rekvizīti un fotogrāfijas no Dailes teātra iestudējumiem.

Tuvāka informācija: Astrīda Cīrule,

+371 67764295; +371 29239472; astrida.cirule@memorialiemuzeji.lv

9.septembris - 21.februāris
Interaktīva izstāde bērniem “Saulains stūrītis”

Interaktīva izstāde bērniem “Saulains stūrītis”

  • 9.septembris - 21.februāris
  • Z.Meierovica prospekts 18/20

Veidojot izstādi, kuras mērķis ir bērnus mūsdienīgā veidā iepazīstināt ar Aspazijas dzeju, mākslinieces, tāpat kā savulaik pati dzejniece, izteiksmes avotus meklēja dabā. Krāšņajā aizslietnī dažādu ziedu vidū bērni atradīs gan magones un puķuzirņus, gan arī pieticīgo dadzīti, kura zaļās lapiņas gulēja uz Gundegas Muzikantes darba galda, lai arī zīmētajām būtu pareizā forma.