A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Ziņas

Piedalies orientēšanās spēlē!

Aicinām ikvienu sev piemērotā laikā doties aizraujošā pastaigā pa Jūrmalas apkaimi - Bulduriem, meklējot ierastā vidē romantiskas detaļas: veiksmes simbolus, mīlestības zīmes, fasādes dekorus.
Lejuplādējiet vai izdrukājiet karti ar lokāciju vietām un atklājiet kūrorta romantiku Bulduros!

Romantiskas idejas visdažādākajiem pāriem

Kalendārs priecē: Valentīndiena šogad ir brīvdiena – laiska un romantiska svētdiena. Kā to vislabāk pavadīt? Ziemas izskaņā Jūrmala ir pasakai līdzīga piejūras pilsēta ar piesnigušu mežu, bruģētām ieliņām, koka arhitektūras pērlēm, vides mākslas objektiem un pludmales distanču slēpošanas trasi. Ikkatrs pāris te var izplānot savu ideālo Valentīndienu. Gan neglābjami romantiķi, gan ekstrēmi aktīvisti, dabas bērni, instagrama zvaigznes, cīrulīši, kuri vienmēr visur ir pirmie, un mākslas cienītāji. Arī tie, kuri vēlas mīlestības svētkus atzīmēt pavisam slepus no citu acīm. Kurš no pāriem esiet jūs?

Jūrmalā izveidoti divi jauni pastaigu maršruti pa Dubultiem

Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs izveidojis vairākus jaunus pastaigu maršrutus. Nesen tapa divi jauni maršruti, kas izved pa Dubultiem – Jūrmalas vēsturisko centra apkaimi. Dubultu un Vecdubultu pastaigu maršruti ir aptuveni piecus kilometrus gari un katrs nesteidzīgi izstaigājams aptuveni divu stundu laikā.

Esi atbildīgs!

Ņemot vērā epidemiologu ieteikumus saistībā ar aizvien pieaugošo Covid-19 izplatību, valstī ir noteikti vairāki ierobežojumi, kas skar gan ikviena sabiedrības locekļa ikdienu, gan tūrisma nozari kopumā.

Aicinām iedzīvotājus un pilsētas viesus būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus, lai pasargātu gan sevi, gan apkārtējos, kā arī aicinām atbalstīt vietējos uzņēmumus, kas, pielāgojoties neparastajai situācijai, ir raduši dažādus risinājumus pakalpojumu sniegšanai, lai atpūta Jūrmalā joprojām būtu patīkama un daudzveidīga.

Ēdienu piegāde

Apkopoti ēdienu piegādes piedāvājumi Jūrmalā. 

Iepazīsti Jūrmalu ar jauno mobilo lietotni Visit Jurmala

Jaunā mobilā lietotne Visit Jurmala ļauj iepazīt Jūrmalu mūsdienīgi un ērti. Tajā pieejami jau sagatavoti dažādi ieteicamie maršruti, tūrisma objekti, ko vērts apskatīt, un to apraksti, karte, praktiska informācija un speciālo piedāvājumu sadaļa, kas noderēs gan jūrmalniekiem, gan pilsētas viesiem.