A A
75%
100%
125%
Kontrasts

Aktīvā atpūta

Jūrmalas kūrortpilsēta ļauj daudzas sportiskās aktivitātes izbaudīt no pilnībā jauna. Jo rīta skrējiens pludmalē ir pilnīgi savādāks kā pilsētas parkā, bet futbola mačs smiltīs sagādās negaidītus brīžus pat pieredzējušam futbolistam.  Pilsētas teritorijā atradīsiet visdažādākos skriešanas un velo maršrutus, un arī pašu ceļu no galvaspilsētas Rīgas uz Jūrmalu var pārvērst par īstenu treniņu, minot velosipēda pedāļus pa 20 kilometrus garo veloceliņu. Patīkamu veldzi sagādās pelde atspirdzinošajā jūras ūdenī, vai rāmajā Lielupē, kur ūdens parasti ir siltāks nekā jūrā.

Ziemā Jūrmalas pludmale pārvēršas sniegotā, 20 kilometrus garā distanču slēpošanas trasē, slēpotāju pilnas ir arī priežu mežiem klātās kāpas un dažreiz pat aizsaluši Lielupes līkumi. Ūdens priekus aukstajā sezonā var labi izbaudīt gan Līvu akvaparkā, kas atzīts par lielāko Ziemeļeiropā, gan arī kādā no daudzajiem viesnīcu SPA un baseinu kompleksiem, kur var baudīt gan minerālūdens peldes, gan atcerēties vasaru, plunčājoties baseinā ar siltu jūras ūdenī.

Nedrīkst aizmirst arī to, ka Jūrmala ir Latvijas tenisa galvaspilsēta. Atklātajos un slēgtajos kortos iespējams gan izjust spēles garšu draugu kompānijā, gan arī apgūt iemaņas pieredzējuša trenera vadībā. Savukārt Majoru sporta laukumā iespējams baudīt slidošanas priekus gan vasarā, gan ziemā - ar skrituļslidām vai uz ledus.