A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Sezonas aktualitātes

Atjaunotā Ķemeru parka un ūdenstorņa apmeklējums

Atjaunotā Ķemeru parka un ūdenstorņa apmeklējums

Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība 2021. augustā ir pabeigusi Ķemeru parka pārbūves un atjaunošanas darbus. 

Ar riteni apkārt Jūrmalai

Ar riteni apkārt Jūrmalai

Mēdz teikt, ka jaunu divriteni neizgudrosi. Arī labāku veidu kā braucienu ar velo, lai veselīgi izkustētos, veikli pārvietotos un daudz redzētu, iedomāties ir grūti! Divritenis ir izcila ideja, lai ģimenes un draugu lokā apskatītu Jūrmalu vai vienkārši pavadītu skaistu dienu svaigā jūras gaisā. Pilsētas bruģētās ieliņas, speciālie veloceliņi, kā arī meža takas un liedags ir lieliska trase brīvdienām. Jūrmalas velonomas piedāvā dažādas iespējas uz stundām vai pat dienām iznomāt sev un ceļa segumam piemērotāko braucamo. Sagatavotie maršruti pateiks priekšā idejas, kur braukt!

Idejas, ko darīt Jūrmalā

Idejas, ko darīt Jūrmalā

Lai padarītu atpūtu Jūrmalā ērtāku un interesantāku, piedāvājam idejas, kā atpūsties lielākajā Baltijas kūrortpilsētā. Brīvdiena Jūrmalā vienmēr būs izdevusies!

Iegādājies iebraukšanas caurlaidi!

Iegādājies iebraukšanas caurlaidi!

Par iebraukšanu Jūrmalā jāmaksā nodeva 2 eiro apmērā. Šogad caurlaižu automātos pie iebraukšanas Jūrmalā Priedainē un Vaivaros ar skaidru naudu norēķināties vairs nevarēs – tajos būs iespējams maksāt tikai ar karti vai bezkontakta maksājumu līdzekļiem (mobilo tālruni, aproci, viedpulksteni u.tml.).