A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry

Sezonas aktualitātes

Jūrmalā izveidoti divi jauni pastaigu maršruti pa Dubultiem

Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs izveidojis vairākus jaunus pastaigu maršrutus. Nesen tapa divi jauni maršruti, kas izved pa Dubultiem – Jūrmalas vēsturisko centra apkaimi. Dubultu un Vecdubultu pastaigu maršruti ir aptuveni piecus kilometrus gari un katrs nesteidzīgi izstaigājams aptuveni divu stundu laikā.

Ziemas ceļvedis Jūrmalā

Laikā, kad kultūrvietas klātienes apmeklējumam ir slēgtas, Jūrmala aicina pavadīt laiku svaigā gaisā un doties ziemas pastaigās kūrortpilsētā – izstaigāt piesnigušās dabas takas, izbaudīt Jūrmalai raksturīgo arhitektūru, vēstures un mākslas objektus āra telpā. Aktīvākai atpūtai – iemēģināt distanču slēpošanu pludmalē.

Jūrmala platības ziņā ir otra lielākā pilsēta Latvijā, teju puse no tās 100 kvadrātkilometru plašās teritorijas ir meži – vietas pastaigām ar drošu distanci ir pietiekami. Šobrīd Jūrmalu klāj balta sniega sega un ir īstais laiks doties ziemas pastaigās kūrortpilsētas mazajās ieliņās, priežu mežos, pludmalē un dabas parkos.

Esi atbildīgs!

Ņemot vērā epidemiologu ieteikumus saistībā ar aizvien pieaugošo Covid-19 izplatību, valstī ir noteikti vairāki ierobežojumi, kas skar gan ikviena sabiedrības locekļa ikdienu, gan tūrisma nozari kopumā.

Aicinām iedzīvotājus un pilsētas viesus būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus, lai pasargātu gan sevi, gan apkārtējos, kā arī aicinām atbalstīt vietējos uzņēmumus, kas, pielāgojoties neparastajai situācijai, ir raduši dažādus risinājumus pakalpojumu sniegšanai, lai atpūta Jūrmalā joprojām būtu patīkama un daudzveidīga.