A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry

Sezonas aktualitātes

Ģimenes atpūta Jūrmalā kā brīvdienu ceļojums

Zaļā dzīvesveida entuziaste Dace Alpa kopā ar ģimeni kā brīvdienu ceļojumu izvēlējās Jūrmalu. «Tā kā palikt pa nakti ārā vairs nav iespējams, jo gaisa temperatūra naktīs ir pārāk zema, mēs izvēlamies apskatīt foršas pilsētas un nakšņot jaukās vietās,» stāsta Dace. Jūrmala ir arī lieliska vieta, kur visai ģimenei kopā pavadīt skolēnu rudens brīvlaiku.

Izveidoti trīs jauni pastaigu maršruti pa vēsturiskām Jūrmalas vietām

Ir īstais brīdis, kad izzināt Jūrmalas apkaimju noslēpumus. Tā ir arī laba brīvdienu ideja – pastaigā apgūt vietas vēsturi un atklāt ko jaunu. Jūrmala ir izstrādājusi trīs aizraujošus maršrutus par Buļļuciemu, Lielupi un Bulduriem. Drīzumā tādi taps publicēti par visām Jūrmalas daļām. Kartes ar apskates vietu aprakstiem un fotoattēliem iespējams lejuplādēt PDF formātā, izprintēt mājās vai aplūkot savā viedierīcē. Tās var ērti atvērt arī Google Maps aplikācijā. Katrā maršrutā ir norādīts pastaigas garums kilometros un ilgums stundās, kā arī ceļa seguma veidi.
Buļļuciems un Lielupe izstaigājami divās līdz trīs stundās, bet Bulduri – stundas līdz divu stundu laikā. Dodieties ceļā!

Jūrmala aicina izbaudīt pilsētas ritmu ar īpašu Spotify dziesmu izlasi

Mirklis, kad ir nospiests Play, silta mēteļa kabatā ieslidināts telefons un tumbiņās atskan lieliska mūzika. Jūrmala iekrāsojas kā kinolente, un jūs pārņem iedvesma. Sajūtiet pilsētas atmosfēru no jauna!