A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs ar ģimeni atpūšas Jūrmalā

Izcilais latviešu pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs kopā ar ģimeni dzīvo Jūrmalā. Pēc ilgiem pārbraucieniem un gariem treniņiem arī atpūsties ar sievu un bērniem Aleksandrs izvēlas tieši kūrortpilsētā. Parks, pludmale, baseini, SPA un restorāni – titulētais sportists atklāj iecienītākās vietas aktīvai atpūtai ar abiem dēliem un romantiskam vakaram divatā.

Samoilovu ģimenes mīļākā vieta brīvai dienai ir Dzintaru mežaparks. “Bērniem ļoti patīk Tarzāna parks un skrituļslidu celiņš, pa kuru viņi braukā ar skūteriem,” stāsta Aleksandrs. “Puikas visu laiku prasās uz skeitparku, bet pagaidām nelaižam, jo ir par mazu.” Bērniem patīk arī peldēt, tālab ziemas sezonā ģimene dodas uz Jūrmalas peldbaseiniem, bet vasarā atpūšas pludmalē. “Vasarā parasti braucam uz Bulduru pludmali pie glābšanas stacijas, kur atrodas bērnu laukumiņš.” Pirms pandēmijas ģimene regulāri apmeklējusi arī Legen Beach. “Kad gribējās glaunāku atpūtu,” saka sportists, jo Legend Beach ir “silts baseins, zviļņi un restorāns ar dzērieniem”. 

  

Arī romantiskai atpūtai divatā Aleksandrs Samoilovs izvēlas Jūrmalu. “Ar sievu divatā parasti ejam uz koncertiem Dzintaru koncertzālē vai uz SPA Lielupe by Semarah Hotels, vai aizejam uz restorānu. "Papildus restorānam Kinza House mūsu iecienītākas vietas ir Faces un 36. līnija,” stāsta Aleksandrs. “Bet pārsvarā pavadām laiku ar bērniem. Esmu ļoti daudz laika prom un kad esmu mājās, tad no treniņiem brīvo laiku gribās pavadīt ar visu ģimeni.” 

  

Draugiem, kuri vasarā dodas uz Jūrmalu, Aleksandrs Samoilovs iesaka izvēlēties atpūtu nostāk no centra. “Vairāk dodu priekšroku pludmalei Bulduri–Lielupe. Ir visa infrastruktūra, bet mazāk tūristiska vieta. Draugiem ieteiktu arī izmantot atpūtu uz Lielupes – visas ūdens atrakcijas. Šoreiz volejbolists ar ģimeni devās izbraucienā ar upes kuģīti "Elizabete", kas piedāvā doties aplūkot Jūrmalas panorāmu no cita skatu punkta, braucot pa Lielupes līkumiem. Kuģītis šādus reisus veic katru dienu plkst. 13:00; 14:30 un 16:00, gaidot viesus Majoru piestātnē.

  
Kā jau aktīva dzīvesveida piekritējs, Aleksandrs iesaka sportot pludmalē kā vasarā, tā arī ziemā, bet vējainā laikā kāpt uz divriteņa un izvizināties pa pilsētas veloceliņiem, meža takām un mērot kilometrus gar jūru.

Tiekamies Jūrmalā!