Uzmanību! Līdz 30. septembrim atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Daina Jūrmala Beach Hotel & SPA

Kūrortviesnīca "Daina Jūrmala Beach Hotel & SPA" darbojas vairāk kā 30 gadus un piedāvā pavadīt lieliskas brīvdienas pie Baltijas jūras. Viesnīcā ir 108 dažādu kategoriju numuri - sākot ar ekonomisko klasi līdz luksa numuriem ar skaistu priežu meža un jūras panorāmu. Viesiem pieejama "Wellness" zona ar 24 metru peldbaseinu, džakuzi, saunām un bērnu baseinu. Skaistumam un veselībai tiek piedāvātas SPA procedūras, viesiem tāpat pieejama trenažieru zāle ar sporta studiju, bet dažādiem pasākumiem - trīs konferenču zāles.

 

Restorāns

Kūrortviesnīcas restorāns "Twins" piedāvā izsmalcinātus ēdienus, bet vasaras sezonā viesnīcas bārs darbojas arī tuvējā pludmalē. Bērniem viesnīcā pieejama aizraujoša rotaļu istaba.

 

SPA un labsajūta

Spa centrā viesus gaida procedūras skaistumam un veselībai, jaunākās spa medicīnas un relaksācijas tehnoloģijas. Viesu labsajūtai – vadošo ekspertu izstrādātas speciālas notievēšanas un organisma atveseļošanas programmas.

 

Konferences un semināri

Konferenču centram ir mūsdienīgs tehnisks aprīkojums, kas ļauj īstenot ļoti augsta līmeņa pasākumus. Konferencēm un semināriem pieejamas piecas zāles, tai skaitā koncertzāle ar 220 sēdvietām. Konferenču centrā vienlaikus var uzturēties līdz pat 400 viesiem.

Nosaukums Zāles platība Teātris Klase U-veida Sanāksme Bankets Furšets
Koncerthalle 235 220 - - - - -
Zurich 78 70 40 20 - - -
Geneva 87 70 40 20 - - -
Spoguļu zāle 125 - - - - - -

 

Daina Jūrmala Beach Hotel & SPA
Daina Jūrmala Beach Hotel & SPA
Daina Jūrmala Beach Hotel & SPA
Daina Jūrmala Beach Hotel & SPA

Tuvākās vietas