Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Porto Marine

 • 2.maijs - 30.septembris

  • Pirmdienaatvērts 24h
  • Otrdienaatvērts 24h
  • Trešdienaatvērts 24h
  • Ceturtdienaatvērts 24h
  • Piektdienaatvērts 24h
  • Sestdienaatvērts 24h
  • Svētdienaatvērts 24h
Porto Marine
Porto Marine
Porto Marine
Porto Marine
Porto Marine
Porto Marine
Porto Marine
Porto Marine
Porto Marine
Porto Marine
Porto Marine
+7

Porto Marine - atrodas gleznainā vietā Jūrmalas pilsētā Lielupes krastā un apvieno sevī mūsdienīgu jahtu ostu, unikālu piekrastes pirts kompleksu un mājīgus namiņus nakšņošanai. Jūs varat dabā uzcept šašliku priežu mežā ar lielisku skatu uz jahtām un upi, nosvinēt svētkus ar draugiem vai arī vienkārši atpūsties pirts kompleksā. Iznomāt laivu un doties makšķerēt vai vienkārši ceļojumā pa Lielupi, pavizināties pa Jūrmalu ar velosipēdu un sajust visu slavenās kūrortpilsētas burvīgumu.

 

Viesu nami

Viesu nami izvietoti gleznainā meža zonā jahtkluba teritorijā Lielupes krastā tikai 15 minūšu gājiena attālumā no pludmales. Viesiem bez maksas tiek piedāvāta: autostāvvieta, baseins, bērnu rotaļu laukums un bezvadu internets. Par papildus maksu atpūtniekiem tiek piedāvāti pirts kompleksi, piknika vietas, laivu un velosipēdu noma. Jahtklubs atrodas netālu no dzelzceļa stacijas Lielupe, kas viesiem nodrošina ērtu un ātru pārvietošanos Jūrmalā un Rīgā. Ir iespējams izmantot veļas mašīnu un žāvētāju kopējā veļas mazgātavas telpā kompleksa teritorija. Ir iespēja noīrēt mobilo virtuvi, kas ievērojami samazina ēdināšanas izmaksas.

 

Treileru vietas

Ceļotājiem ar treileriem piedāvājam attīstītu infrastruktūru, stāvvietu treileriem ar lielisku skatu uz Lielupi un jahtām. Komfortam piedāvājam: ūdens un elektrības pieslēgumu, kā arī dušu un tualeti, internetu, baseinu, veļas mazgāšanas pakalpojumus. Iespēja izmantot piknika vietu. Piedāvājumā iznomāt laivas, makšķerēšanai, vai atpūtas braucieniem pa  Lielupi.

 

Baseini un pirtis

"Kapteiņa sētā" vieta svinīgiem pasākumiem. Šis pagalms ir izvietots klusā jahtkluba malā, sevī ietver banketu zāli (līdz 25 cilvēkiem), zāli bērniem (līdz 10 cilvēkiem) divas malkas pirtis, divas baļļas, vietu grilēšanai, āra baseinu ar ūdens sildīšanas iespēju.

 

Terase banketiem

Piedāvājam vietu atpūtai dabā, ar terasi banketiem Lielupes krastā. Lielisks panorāmas skats uz upi.  Šī ir ideāla vieta dažādu formātu korporatīvajiem pasākumiem, komandas veidošanas programmām, dzimšanas dienu, jubileju, kāzu, pikniku un citu pasākumu organizēšanai. Terase  aprīkota ar grila zonu ( mangals, iesmi, grila stieņi), terasei koka grīda, galdi un krēsli, var sakārtot atbilstoši jūsu vēlmēm atkarībā no viesu skaita. Pastāv dažādas iespējas rīkot lielus pasākumus citās mūsu kompleksa teritorijas vietās. Nodrošinām autostāvvietas.

 

Jahtklubs

Mēs piedāvājam jahtu un motorlaivu stāvvietas pakalpojumus kūrortpilsētas Jūrmalas skaistajā Lielupes krastā, dažus kilometrus no Rīgas līča. Jahtklubs ir ļoti ērti izvietots un viegli sasniedzams ar automašīnu, kuru var atstāt bezmaksas autostāvvietā.

 

Papildus pakalpojumi

Piknika vietas,  velosipēdu noma.

 

Tuvākās vietas