Uzmanību! Līdz 30. septembrim atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Klīnika Dzintari

Emocionālā spriedze ir mūsdienu cilvēka dzīves neatņemama sastāvdaļa, bet uz privātklīniku "Klīnika Dzintari" Mellužos visbiežāk dodas tad, kad rūpes par savu psiholoģisko veselību ilgāk vairs nedrīkst atlikt un ir jādomā par psiholoģiskās veselības uzlabošanu, jātiek galā ar stresa radītajām sekām. Šeit pieredzējuši psihiatri, psihoterapeiti un psihologi sniedz palīdzību trauksmes, veģetatīvās distonijas, depresijas, izdegšanas sindroma gadījumos. Katrs klīnikas apmeklētājs var saņemt tieši savām vajadzībām pielāgotu palīdzības programmu, jo piedāvājumā ir ļoti daudzpusīga psihoterapeitiska pieeja –  gan pāru psihoterapija, gan mākslas terapija, kustību un deju terapija, pieejama arī drāmas terapija, geštaltterapija, apziņas aktivizācijas treniņi, ķermeņa relaksācijas nodarbības, EMDR traumu pārstrādes terapija. Kā zināms – vesels gars mīt veselā miesā, tādēļ klīnikas apmeklētājiem pieejamas arī fizioterapeitu vadītās nodarbībās, ārstnieciskā vingrošana, joga, nūjošana, pilates, kā arī var savu ķermeni palutināt arī ar skaistumkopšanas procedūrām, masāžām.

Ar ģimenes ārsta vai psihiatra nosūtījumu ārstēšanos klīnikas dienas stacionārā var saņemt valsts apmaksātas programmas ietvaros, bet bez speciālista nosūtījuma maksas pakalpojumi ir pieejami ikvienam. Lai arī pati klīnika piedāvā ambulatoru palīdzību, ērtu nakšņošanu apmeklētājiem nodrošina "Daina Jurmala Beach Hotel & SPA", kuras teritorijā atrodas "Klīnika Dzintari".

"Klīnika Dzintari" piedāvā plašu profesionālu skaistumkopšanas procedūru klāstu.

Pacienti, kuri dodas ārstēties uz šo medicīnas iestādi, var iebraukt Jūrmalā bez maksas, ja pēc pieraksta apstiprinājuma saņemšanas iesniedz pieteikumu dienas caurlaidei e-pakalpojumu portālā. Caurlaide nepieciešama periodā no  1. aprīļa līdz 30. septembrim.

 

Klīnika Dzintari
Klīnika Dzintari
Klīnika Dzintari

Tuvākās vietas

Nav neviena objekta