Izbaudi vasaru Jūrmalā

Šovasar Jūrmalas pilsēta ir sagatavojusi daudzveidīgu vasaras pasākumu programmu- augstvērtīgus profesionālās mūzikas koncertus Dzintaru koncertzālē mūzikas gardēžiem, izklaidējošus un motivējošus sporta pasākumus, kā arī izzinošus un jautrus piedzīvojumus visai ģimenei.

 

1.jūnijs
DZINTARU KONCERTZĀLES VASARAS SEZONAS ATKLĀŠANAS KONCERTS

Koncertzāles sezonas atklāšanas koncerta galvenie viesi būs Maestro Raimonds Pauls un Latvijas Radio Bigbends.
www.dzintarukoncertzale.lv

8. jūnijs
JŪRMALAS VELOMARATONS
Jūrmalā notiks jau tradicionālais Jūrmalas velomaratons ar plašu pasākumu un izklaides aktivitāšu programmu visai ģimenei.
www.velojurmala.lv

15. jūnijs
PASAULES KAUSA POSMS IELU VINGROŠANĀ

Šogad piekto reizi Jūrmalā tiks aizvadīts viens no Pasaules kausa posmiem ielu vingrošanā, kurā startēs sportisti no 14 valstīm. Vienlaikus norisināsies arī Latvijas čempionāts ielu vingrošanā – Tautas klases sacensībās.
www.ieluvingrosana.lv

GASTRONOMISKS PASĀKUMS SVAIGĀ GAISĀ "GOURMET FAIR"
Jau trešo gadu pēc kārtas Resto-Rātors komanda pulcē viesus Jūrmalā Street-Food festivālā – “Gourmet Fair”. Pasākums norisināsies visu dienu no plkst. 12.00 līdz 18.00, un apmeklētāji tiks iepriecināti ar plašu aktivitāšu programmu, gardiem ēdieniem un atspirdzinošiem dzērieniem. Pasākums norisināsies Bulduros, 4. līnija.

23. jūnijs
LĪGO SVĒTKI KAUGURU PLUDMALĒ UN MELLUŽU ESTRĀDĒ

Pie ugunskuriem ar lustīgu Jāņu nakts programmu jūrmalnieki un pilsētas viesi aicināti izbaudīt saulgriežu nakts burvību jūras krastā un Mellužu estrādē.
Informācija sekos www.visitjurmala.lv

30. jūnijs–1. septembris
12. STARPTAUTISKAIS ĒRĢEĻMŪZIKAS FESTIVĀLS “VOX ANGELICA”
Vairāku nedēļu garumā katru svētdienu plkst.18.00 interesenti tiek aicināti uz ērģeļmūzikas koncertiem ar dziedātāju un dažādu instrumentālistu piedalīšanos, kā arī ērģeļu solo koncertiem. Festivāla tematiskais spektrs ir ļoti plašs, un tas allaž piedāvā klausītājiem augsta līmeņa profesionālas mākslas baudījumu. 

6. jūlijs
JOMAS IELAS SVĒTKI

Krāšņajos svētkos, kas šogad notiks jau divdesmito reizi, tiek godināta senākā un galvenā Jūrmalas iela – Jomas iela. Gaidāma aizraujoša kultūras un iz ­ klaides programma un radošās darbnīcas bērniem. Svētku laikā norisināsies arī tautas deju festivāls “Soļi smiltīs”. Vasaras satikšanās festivālā paredzēta kopdejošana, cildeni ieskandinot svētkus un izdejojot garāko gatvi Jūrmalā. Visas dienas garumā notiks plašs dižkoncerts, kurā tiks izdejots rekorddaudz deju. Ieeja pasākumos bez maksas.
Informācija sekos www.visitjurmala.lv

18.–21. jūlijs
FESTIVĀLS “LAIMA RANDEZVOUS JŪRMALA”

Uz vasaras aizraujošāko muzikālo randiņu – izsmalcināto un romantisko festivālu “Laima Rendezvous Jūrmala” – jūrmalniekus un pilsētas viesus aicina populāri un iemīļoti skatuves mākslinieki no daudzām pasaules valstīm. Festivāla koncertu apmeklētāji varēs baudīt gan leģendāru mūziķu, gan izcilu jauno talantu uzstāšanos. Dziedātāji izpildīs ne tikai populārus un jau vairākās pa ­ audzēs zināmus hitus, bet pārsteigs klausītājus arī ar jauniem, vēl nedzirdētiem duetiem un trio.
www.jurmalarandevu.lv

18. jūlijs–1. septembris
2. STARPTAUTISKĀ JŪRAS TEMATIKAI VELTĪTĀ BIENNĀLE “MARĪNA 2019”
Starptautisks jūras tematikai vizuālajā mākslā veltīts notikums. Šā gada biennāles tēma – “Vētra”. Ieeja bez maksas.
www.fb.com/MarinaBiennale

22.–28. jūlijs
TENISA FESTIVĀLS “BALTIC OPEN”

Tenisa asociācijas (WTA) “International” sērijas turnīrs, kurā sacentīsies pa ­ saulē labākās tenisistes.
www.balticopentennis.com

22.–28. jūlijs
“JŪRMALAS FESTIVĀLS”
Ar krāšņiem koncertiem Dzintaru koncertzālē norisināsies piektais “Jūrmalas festivāls”. Festivāla goda mākslinieks dziedātājs Aleksandrs Antoņenko kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem mūziķiem gādās par neaizmirstamu vasaras muzikālo piedzīvojumu.
www.jurmalasfestivals.lv

27. jūlijs
JŪRMALAS KRĀSU SKRĒJIENS
Aizraujoši skriešanas svētki. Krāsu skrējiens ir populārs visā pasaulē – katru gadu tas norisinās vairāk nekā 50 pasaules valstīs, arī Latvijā, Jūrmalā.
Informācija sekos www.visitjurmala.lv

3. augusts
20. STARPTAUTISKAIS BALETA FESTIVĀLS “BALETA ZVAIGZNES JŪRMALĀ”
Festivālā piedalīsies izcilākie baletdejotāji no pasaulē labākajām baleta trupām.
ww.dzintarukoncertzale.lv

5.–11. augusts
15. STARPTAUTISKAIS MŪZIKAS FESTIVĀLS “SUMMERTIME – AICINA INESE GALANTE”
Uz Dzintaru koncertzāles skatuves kāps gan pati festivāla patronese operas dīva Inese Galante, gan viņas viesi – izcili dažādu žanru mūzikas pārstāvji no Latvijas un citām valstīm. www.festivalsummertime.com

9.–10. augusts
NAKTS EKSPEDĪCIJA BĒRNIEM “NESTĀSTI PASACIŅAS”
Nakts ekspedīcija piedzīvojumu un fantāzijas pasaulē bērniem kopā ar pieaugušajiem. Izzinoši eksperimenti, radošas darbnīcas, meistarklases, atklājumi un pārsteigumi. Ieeja bez maksas.
www.visitjurmala.lv

16. augusts–1. septembris
MŪZIKAS FESTIVĀLS “RĪGA JŪRMALA”
Simfonisko orķestru festivāla “Rīga Jūrmala” ietvaros Jūrmalā viesosies izcilākie pasaules mēroga simfoniskie orķestri un diriģenti, būs iespēja klausīties simfoniskās, kamermūzikas un solokoncertus, kā arī iepazīt akadēmiskās mūzikas izpildītājmākslas zvaigznes un jaunos talantus.
www.riga-jurmala.com

31. augusts
20. STARPTAUTISKAIS SENO SPĒKRATU SALIDOJUMS “RETRO JŪRMALA 2019”
Visas dienas garumā no Dubultiem līdz Ķemeriem notiks retro automobiļu parāde, ko interesentiem būs iespēja vērot gan pilsētas vidē, gan pludmales ainavā. Parāde pulcēs senos automobiļus no Baltijas, Skandināvijas un Rietumeiropas valstīm, kā arī Krievijas un Baltkrievijas. Ieeja bez maksas.

31. augusts
KAUGURU SVĒTKI
Ar atraktīviem priekšnesumiem, koncertiem un daudzveidīgām aktivitātēm jau tradicionāli tiks aizvadīti Kauguru svētki. Svētku noslēgumā – vakara koncerts un krāšņa uguņošana.
www.visitjurmala.lv

Idejas brīvajam laikam un pasākumu kalendārs pieejams šeit: IZBAUDI VASARU JŪRMALĀ