Šobrīd Jūrmalā

 • Jūrmala – lieliska izvēle Ziemassvētku laikam un Jaunā gada sagaidīšanai

  Jūrmala – lieliska izvēle Ziemassvētku laikam un Jaunā gada sagaidīšanai

  Ziemassvētku brīvdienas un Jaunais gads ir lieliska iespēja pavadīt neaizmirstamus svētku brīžus draugu un ģimenes lokā kādā no Jūrmalas kūrortviesnīcām ar skatu uz jūru vai restorānā ar burvīgu ...Lasīt vairāk
 • Ziemassvētku Fiesta

  Ziemassvētku Fiesta

  Trīs koši un jautri vakari ar spilgtu programmu, dzīvo mūziku, pārsteigumiem un izcilām vakariņām. Jūties kā īsta Holivudas zvaigzne! Īpaši sagatavota svētku programma. ...Lasīt vairāk

11 iemesli

Jūrmalas vēsturiskās estrādes un koncertdārzi jau vairāk nekā gadsimtu snieguši neordināru brīvdabas koncertu piedzīvojumu.
Jūrmala nereti tiek dēvēta par “Ziemeļu Rivjēru”. Tā līdzīgi kā Vidusjūras piekrastes kūrortzona veidojusies, apvienojot pārdesmit zvejnieku un peldu ciemus.
Ticiet vai ne, bet Jūrmalā iespējams ogot pašā pilsētas centrā.
Koka arhitektūra – dekoratīviem tornīšiem un stiklotām verandām vainagotie nami – ir viena no spilgtākajām Jūrmalas raksturzīmēm.
Jūrmalas saulrietus nav iespējams iztēloties, tos var vienīgi piedzīvot. To vērošana jau iemantojusi rituāla raksturu.
Jomas iela ir Jūrmalas sirds. Centrālā artērija, pa kuru vasarā straumēm plūst atpūtnieki un ārvalstu viesi. Leģenda vēsta, ka tieši šeit meklējami Jūrmalas pirmsākumi.
Jūrmala ir viena no nedaudzajām Eiropas pilsētām, kur iespējams ne vien elpot jūras gaisu, bet arī vienlaikus baudīt priežu meža aromterapiju – trešdaļu pilsētas veido mež.
Jūrmala ir lielākā kūrortpilsēta Baltijas jūras krastā. Īstena dabiskās dziedniecības un veselības oāze, kas lepojas ar gandrīz neticamu un nevienā dienvidu jūras piekrastē nesastopamu dabas resursu koncentrāciju.
Jūrmalas peldu kultūrai ir gadsimtu ilga vēsture, tai mainoties un attīstoties atbilstoši katra laika dzīves stilam un paradumiem.
Jūrmalas liedags ir īstena dabas skaistuma un spēka skatuve. Saule smilšu un ūdens plašumus karsē un dzesē, gaismo un ēno, vakara katarsē vēl izspēlējot brīnumaināko krāsu paleti.
Saule, jūra, vējš, baltas smiltis, kilometriem garš liedags, priežu attīrīts gaiss – jau pati Jūrmalas vide ir kā radīta visdažādākajām aktīvas atpūtas izpausmes formām.

Atklāj Jūrmalas daudzveidību

 • SPA centri

  SPA centri

 • Muzeji un izstāžu zāles

  Muzeji un izstāžu zāles

 • Arhitektūra

  Arhitektūra

 • Ziemassvētki un Jaunais gads

  Ziemassvētki un Jaunais gads

Ieskaties Jūrmalā