Šobrīd Jūrmalā

 • Pirmais Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss norisināsies Jūrmalā

  Pirmais Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss norisināsies Jūrmalā

  No 2016. gada 23. līdz 25. septembrim Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, norisināsies jauns notikums Latvijas koru mūzikā – Pirmais Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss, kas kūrortpilsētā ...Lasīt vairāk
 • Pasakaina atpūta Jūrmalā

  Pasakaina atpūta Jūrmalā

  Nakšņošanas un SPA piedāvājums: Brokastu bufete restorānā  Jūrmala Saunu un baseinu centra un trenažieru zāles apmeklējums līdz 18.00 (izbraukšanas dienā līdz 12.00) ...Lasīt vairāk

11 iemesli

Koka arhitektūra – dekoratīviem tornīšiem un stiklotām verandām vainagotie nami – ir viena no spilgtākajām Jūrmalas raksturzīmēm.
Saule, jūra, vējš, baltas smiltis, kilometriem garš liedags, priežu attīrīts gaiss – jau pati Jūrmalas vide ir kā radīta visdažādākajām aktīvas atpūtas izpausmes formām.
Jomas iela ir Jūrmalas sirds. Centrālā artērija, pa kuru vasarā straumēm plūst atpūtnieki un ārvalstu viesi. Leģenda vēsta, ka tieši šeit meklējami Jūrmalas pirmsākumi.
Jūrmalas liedags ir īstena dabas skaistuma un spēka skatuve. Saule smilšu un ūdens plašumus karsē un dzesē, gaismo un ēno, vakara katarsē vēl izspēlējot brīnumaināko krāsu paleti.
Jūrmala nereti tiek dēvēta par “Ziemeļu Rivjēru”. Tā līdzīgi kā Vidusjūras piekrastes kūrortzona veidojusies, apvienojot pārdesmit zvejnieku un peldu ciemus.
Jūrmala ir viena no nedaudzajām Eiropas pilsētām, kur iespējams ne vien elpot jūras gaisu, bet arī vienlaikus baudīt priežu meža aromterapiju – trešdaļu pilsētas veido mež.
Jūrmalas saulrietus nav iespējams iztēloties, tos var vienīgi piedzīvot. To vērošana jau iemantojusi rituāla raksturu.
Jūrmalas vēsturiskās estrādes un koncertdārzi jau vairāk nekā gadsimtu snieguši neordināru brīvdabas koncertu piedzīvojumu.
Jūrmala ir lielākā kūrortpilsēta Baltijas jūras krastā. Īstena dabiskās dziedniecības un veselības oāze, kas lepojas ar gandrīz neticamu un nevienā dienvidu jūras piekrastē nesastopamu dabas resursu koncentrāciju.
Jūrmalas peldu kultūrai ir gadsimtu ilga vēsture, tai mainoties un attīstoties atbilstoši katra laika dzīves stilam un paradumiem.
Ticiet vai ne, bet Jūrmalā iespējams ogot pašā pilsētas centrā.

Atklāj Jūrmalas daudzveidību

 • SPA centri

  SPA centri

 • Ķemeru nacionālais parks

  Ķemeru nacionālais parks

 • Riteņbraukšana

  Riteņbraukšana

 • Arhitektūra

  Arhitektūra

Ieskaties Jūrmalā

 Aspazijas māja