Šobrīd Jūrmalā

 • Pēc nedēļas pludmales volejbola sacensības - Jūrmala Masters

  Pēc nedēļas pludmales volejbola sacensības - Jūrmala Masters

  2016 CEV Eiropas čempionāts pludmales volejbolā Jūrmala Masters norisināsies no 1. līdz 4. septembrim Jūrmalas pludmales centrā. Čempionātā volejbola līdzjutējiem būs gan iespēja vērot ...Lasīt vairāk
 • Romantiskās brīvdienas viesnīcā "Daina Jūrmala Beach Hotel & SPA"

  Romantiskās brīvdienas viesnīcā "Daina Jūrmala Beach Hotel & SPA"

  Romantiskās brīvdienas divām personām Vienas dienas piedāvājums: Dzīvošana diviem pusluksa klases divvietīgā numurā (1 nakts) Brokastis 2 personām Romantiskas vakariņas ar glāzi ...Lasīt vairāk

11 iemesli

Saule, jūra, vējš, baltas smiltis, kilometriem garš liedags, priežu attīrīts gaiss – jau pati Jūrmalas vide ir kā radīta visdažādākajām aktīvas atpūtas izpausmes formām.
Jūrmalas peldu kultūrai ir gadsimtu ilga vēsture, tai mainoties un attīstoties atbilstoši katra laika dzīves stilam un paradumiem.
Jūrmala ir viena no nedaudzajām Eiropas pilsētām, kur iespējams ne vien elpot jūras gaisu, bet arī vienlaikus baudīt priežu meža aromterapiju – trešdaļu pilsētas veido mež.
Jūrmalas liedags ir īstena dabas skaistuma un spēka skatuve. Saule smilšu un ūdens plašumus karsē un dzesē, gaismo un ēno, vakara katarsē vēl izspēlējot brīnumaināko krāsu paleti.
Jūrmala nereti tiek dēvēta par “Ziemeļu Rivjēru”. Tā līdzīgi kā Vidusjūras piekrastes kūrortzona veidojusies, apvienojot pārdesmit zvejnieku un peldu ciemus.
Jūrmalas saulrietus nav iespējams iztēloties, tos var vienīgi piedzīvot. To vērošana jau iemantojusi rituāla raksturu.
Jūrmalas vēsturiskās estrādes un koncertdārzi jau vairāk nekā gadsimtu snieguši neordināru brīvdabas koncertu piedzīvojumu.
Jūrmala ir lielākā kūrortpilsēta Baltijas jūras krastā. Īstena dabiskās dziedniecības un veselības oāze, kas lepojas ar gandrīz neticamu un nevienā dienvidu jūras piekrastē nesastopamu dabas resursu koncentrāciju.
Koka arhitektūra – dekoratīviem tornīšiem un stiklotām verandām vainagotie nami – ir viena no spilgtākajām Jūrmalas raksturzīmēm.
Jomas iela ir Jūrmalas sirds. Centrālā artērija, pa kuru vasarā straumēm plūst atpūtnieki un ārvalstu viesi. Leģenda vēsta, ka tieši šeit meklējami Jūrmalas pirmsākumi.
Ticiet vai ne, bet Jūrmalā iespējams ogot pašā pilsētas centrā.

Atklāj Jūrmalas daudzveidību

 • SPA centri

  SPA centri

 • Ķemeru nacionālais parks

  Ķemeru nacionālais parks

 • Riteņbraukšana

  Riteņbraukšana

 • Arhitektūra

  Arhitektūra

Ieskaties Jūrmalā

 Aspazijas māja