A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Apmeklētājiem atveras Jūrmalas muzeji

No 16. maija apmeklētāju uzņemšanu klātienē un publisko pasākumu rīkošanu pakāpeniski atsāks Jūrmalas pilsētas muzejs un tā filiāles – Aspazijas māja, Bulduru Izstāžu nams un Jūrmalas Brīvdabas muzejs.

Jūrmalas muzeji strādās atbilstīgi valstī noteiktajām sanitārā protokola prasībām. Katrs muzejs, izvērtējot telpu platību un izvietojumu, noteicis maksimālo apmeklētāju skaitu, kas vienlaikus, ievērojot divu metru distanci, drīkst atrasties muzejā. Apmeklētāji aicināti ievērot iestādes noteikto kārtību un respektēt darbinieku norādes.

Jūrmalas pilsētas muzejs (Tirgoņu ielā 29) apmeklētājus sāks uzņemt no 16. maija.
Muzeja kamīnzālē līdz jūnija beigām apskatāma izstāde no Jūrmalas pilsētas muzeja krājuma un privātkolekcijām “Rīgas Jūrmalas pilsētai – 100”, savukārt no 20. maija muzeja 2. stāva izstāžu zālēs būs apskatāma vecmeistares Edītes Krastenbergas darbu retrospekcija “Daugavas plūdums” un gleznotājas Signes Vanadziņas izstāde “Pelēkās vielas”. Muzejā skatāmas arī pastāvīgās ekspozīcijas “Rīgas Jūrmalas un Ķemeru kūrorta vēsture” un “Bērns kūrortā”.
Muzeja telpās vienlaikus drīkst atrasties līdz 25 apmeklētāji, muzeja suvenīru veikalā – ne vairāk kā divi. Norēķinoties par pirkumu, apmeklētāji aicināti lietot maksājumu kartes.

Aspazijas māja (Z. Meierovica prospektā 18/20) apmeklētājiem tiks atvērta no 16. maija.
Aspazijas māja piedāvā iepazīt latviešu dzejnieces dzīves un daiļrades lappuses ekspozīcijā “Aspazija atgriežas Dubultos” un apskatīt Initas Rudzītes rotu izstādi “Aspazija dzintarā”, kas muzejā atradīsies līdz augusta beigām.
Telpās vienlaikus tiks uzņemti ne vairāk kā desmit apmeklētāji, muzeja pagalmā drīkst atrasties ne vairāk kā 25 apmeklētāji.

Bulduru Izstāžu nams (Muižas ielā 6) tiks atvērts 19. maijā.
Izstāžu namā līdz augusta beigām būs apskatāma Marutas Raudes izstāde “Laimes akmentiņi”.
Izstāžu zālē varēs atrasties līdz astoņi, izstāžu nama teritorijā līdz 25 apmeklētāji.

Jūrmalas Brīvdabas muzejs (Tīklu iela 1A) apmeklētājus sāks uzņemt no 19. maija.
Brīvdabas muzeja plašajā teritorijā apmeklētāji, ievērojot divu metru distanci, varēs apskatīt piekrastes zvejnieka sētu (19. gs. beigas) ar tai raksturīgajām ēkām, skatāma arī plaša enkuru, zvejas laivu un virvju vīšanas piederumu kolekcija.