Dzintaru koncertzāle

Viens no pilsētas nozīmīgākajiem kultūras pieminekļiem, kas piedāvā plašu kultūras programmu vietējo un viesmākslinieku izpildījumā. 1936. gadā  vēsturiskajā Dzintaru (Edinburgas) koncertdārzā tika atklāta pēc arhitektu Aleksandra Birzenieka un  Viktora Mellenberga projekta veidotā slēgtā koncertzāle ar 690 sēdvietām, kuras interjerā saglabājušies jūrmalnieka lietišķi dekoratīvās mākslas meistara Anša Cīruļa trīs gleznojumi – “Lielupe”, “Jūra” un “Latvija”. 1960. gadā tai piebūvēta vaļējā vasaras koncertzāle 2000 skatītājiem. Arhitekti Modris Ģelzis, Alberts Vecsīlis, konstruktors Andris Bite. Koncertzāles metāla konstrukciju apdare ar koka apšuvumu nodrošina teicamu akustiku. 2015. gadā pēc pilnas rekonstrukcijas tika atvērta slēgtās koncertzāles vēsturiskā mazā zāle. 

 • Dzintaru koncertzāle
 • Dzintaru koncertzāle
 • Dzintaru koncertzāle

Tuvākie pasākumi

  sestdiena, 22.septembris
  11:00

  3. Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss

  11.00 Konkursa Obligātā programma.
  17.00 Konkursa Brīvās izvēles programma.

  Ieeja bez maksas.

  Aizvērt
  svētdiena, 23.septembris
  11:00

  3.Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss. Konkursa Grand Prix fināls un noslēguma koncerts

  Ieeja pasākumā, saņemot ieejas karti. Ieejas kartes pieejamas Dzintaru k/z kasē no 04.09.2018. Vietu skaits ierobežots.

  No 21.-23. septembrim norisināsies 3. Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss. Šis ir unikāls šāda mēroga starptautisks amatieru koru konkurss, kas tiek organizēts Latvijā, un šogad tajā piedalīsies starptautsiku atzinību ieguvuši kori no Somijas, Īslandes, Indonēzijas, Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas.

  Konkursa ietvaros Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē dalībnieki tiks vērtēti 3 konkursa kārtās – obligātās programmas un izvēles programmas kategorijās, un augstāko rezultātu ieguvēji cīnīsies Grand Prix finālā. Obligātās programmas ietvaros visi kori izpildīs arī speciāli konkursam komponēto pasaulē atzītā latviešu komponista Andra Dzenīša skaņdarbu  “The Drop”. 

  Grand Prix fināla konkursa - noslēguma koncerta un apbalvošanas ceremonijas īpašie viesi - grupa DAGAMBA! 

  Aizvērt
  svētdiena, 30.septembris
  14:00

  Brīvdienu mūzika. Trio Art-i-Shock

  Piedalās: Trio Art-i-Shock

  • Agnese Egliņa (klavieres)
  • Elīna Endzele (sitaminstrumenti)
  • Guna Šnē (čells)
  Aizvērt
  otrdiena, 9.oktobris
  12:00

  No klasikas līdz popmūzikai. Koncertu cikls skolu jaunatnei. 5.-6. klase. Seši mazi bundzinieki

     

  Piedalās: grupas "Perpetuum Ritmico", "Soul Tap" un "Pulse Effect", EDMV audzēkņi, koncerta vadītāja Karina Bērziņa
  Ritma spēles ar bungām, vālītēm un dzelzs kurpēm.
  Ritma spēles sāksies tautas melodijās, tad aizkavēsies profesionālu sitaminstrumentālistu – grupas „Perpetuum Ritmico” muzikālajās ritma rotaļās, un visbeidzot aizceļos arī līdz grupas „Pulsa efekts” ritma spēlēm ar mūzikai neparastākiem priekšmetiem. Bet ritma rotaļas noslēgs grupa „Soul Tap”, demonstrējot īstu stepa dejas paraugstundu.

  Aizvērt
  21.septembris - 23.septembris

  3. Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss

  3. Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss - Latviju pamatoti saucam par koru lielvalsti, un “Starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss” ir unikāla vieta, kur šogad Jūrmalā satikties pasaules labākajiem koriem.

  Aizvērt

Tuvākās vietas