A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry

Apskates un kultūras objekti

Vislabākie jēdzieni, kas raksturo Jūrmalas kūrortpilsētu – daudzpusīga un dažāda. Pilsētvides kontekstā šī dažādība ietver plašas amplitūdas gammu no Lielupes Jūras līniju villām, ko apdzīvo miljonāri un slavenības līdz pat Kauguru dzelzsbetona torņiem un Slokas strādnieku rajoniem.Saviem viesiem Jūrmala piedāvā ne tikai krāšņas senlaiku un mūsdienu vasarnīcu arhitektūras baudījumu, bet arī iespaidīgus dabas parkus Lielupes grīvā un Ķemeru apkaimēs.

Jūrmalas pilsētas muzejs ir ieguvis reputāciju kā viena no labākajām izstāžu zālēm Latvijā, savukārt Aspazijas māja ne tikai sniedz autentisku ieskatu latviešu dižākās dzejnieces ikdienā un daiļradē, bet arī pārsteidz ar modernām hologrammu instalācijām, kas uzrunā jaunākus apmeklētājus.

Pilsēta ir mājvieta izcilajai Dzintaru koncertzālei, kuras izsmalcinātā pasākumu programma ļauj iepazīt pasaules līmeņa māksliniekus, bet Dubultu baznīca ļauj baudīt regulārus garīgās mūzikas koncertus. Jūrmala ir kalpojusi kā iedvesmas avots latviešu dižgaram Rainim, aktierim Eduardam Pāvulam, rakstniekam Andrim Kolbergam, dziedātājai Laimai Vaikulei un daudziem citiem ģeniāliem radošajiem prātiem. Ļaujiet, lai šī vieta iedvesmo arī jūs.