Vēsturiskais burinieks "Lībava"

Vēsturiskais burinieks "Lībava" ir autentiska 17. gs. atpūtas kuģa kopija, kas būvēta pēc holandiešu seklās iegrimes Herren jahtu parauga. Pirms trim gadsimtiem šie kuģi bija gandrīz visu karaļnamu flošu sastāvā un tika izmantoti aristokrātu izklaidei un sava statusa apliecināšanai.

Katru vasaru tas dodas uz Jūrmalu, populāro kūrortu Rīgas jūras līča piekrastē. Te kapteinis Anatolijs Molokanovs un viņa komanda piedāvā visiem jūras romantikas cienītājiem doties neaizmirstamā ceļojumā pa Baltijas jūras viļņiem. "Lībava" var uzņemt līdz pat 40 pasažieriem un piedāvā doties braucienā pa Lielupes un Jūrmalas piekrastes skaistākajām vietām. Viesi var piedalīties buru uzvilkšanā un izmēģināt spēkus pie burinieka stūres rata. Visu izbrauciena laiku Jūs iepriecinās lieliska mūzika un neaizmirstama romantika.

Katru vasaras svētdienu plkst. 12.00 norisinās divu stundu izbraukums ar burinieku pa Lielupes grīvu un Rīgas jūras līci, kura laikā būs iespēja baudīt brīnišķīgos piejūras skatus, patīkamu mūziku un cienastu no populāras Jūrmalas beķerejas. Izbraukuma kulminācija - šāviens no senlaiku lielgabala.

Bērnu dzimšanas dienās piedzīvojumi sagaida mazos viesus uz “Libavas” klāja. Profesionāls aktieris jautrā pirāta lomā visa jūras izbrauciena laikā izklaidēs trokšņainos kuģa viesus. Nejauši atrastā pudele, kurā būs apslēpto dārgumu karte, liks piedzīvojumu meklētājiem doties uz neapdzīvotu salu. Izpildot visus uzdevumus, kuros tiks pārbaudīta drosme, apķērība un veiklība, gaviļnieks un viņa viesi saņems neaizmirstamu dāvanu – īstus apslēptos dārgumus!

Tālrunis uzziņām +371 26801196

 

  • Vēsturiskais burinieks "Lībava"
  • Vēsturiskais burinieks "Lībava"
  • Vēsturiskais burinieks "Lībava"
  • Vēsturiskais burinieks "Lībava"
+13

Tuvākās vietas