A A
75%
100%
125%
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Jūrmalas pilsētas muzejs

 • 15.maijs - 14.septembris

  • pirmdienaslēgts
  • otrdienaslēgts
  • trešdiena10:00 - 18:00
  • ceturtdiena10:00 - 18:00
  • piektdiena10:00 - 18:00
  • sestdiena10:00 - 18:00
  • svētdiena10:00 - 18:00
 • 15.septembris - 14.maijs

  • pirmdienaslēgts
  • otrdienaslēgts
  • trešdiena10:00 - 17:00
  • ceturtdiena10:00 - 17:00
  • piektdiena10:00 - 17:00
  • sestdiena10:00 - 17:00
  • svētdiena10:00 - 17:00

​Laipni lūdzam vienā no modernākajiem muzejiem Latvijā! Jūrmalas pilsētas muzejs apmeklētājiem pastāstīs par Jūrmalas kūrorta pirmsākumiem un attīstību no 19. gadsimta beigām līdz pat mūsdienām. Šīs sezonas aktualitāte ir pastāvīgā ekspozīcija “Bērns kūrortā”, kas fotogrāfijās, spēlēs, rotaļlietās un grāmatās rosinās atmiņas par bērnību, piedāvājot ģimenēm dažādas interaktīvas nodarbības. Jūrmalas pilsētas muzeja izstāžu zālēs gadā notiek vidēji 30 dažādas mākslas un kultūrvēstures izstādes, tāpat šeit notiek radoši pasākumi un darbnīcas bērniem.

Muzejā ir vairākas izstāžu zāles, suvenīru veikaliņš, telpas semināriem un konferencēm.

Ieeja bez maksas!

Nosaukums Attālums līdz lidostai Zāles platība Teātris Klase U-Veida Sanāksme Bankets Furšets
Kamīnzāle 16 77 70 - - 70 30 70
Mazais vestibils 59 50 - - 50 - 50
Izstāžu zāle 165 250 - - 250 - 250
Lielā zāle 134 200 - - 200 100 200
Mazā zāle 99 100 - - 100 50 100
Studija 16 - - - 15 - 15

Jūrmalas pilsētas muzejs
Jūrmalas pilsētas muzejs
Jūrmalas pilsētas muzejs
Jūrmalas pilsētas muzejs
Jūrmalas pilsētas muzejs
Jūrmalas pilsētas muzejs
Jūrmalas pilsētas muzejs
Jūrmalas pilsētas muzejs
Jūrmalas pilsētas muzejs
+5

Tuvākie pasākumi

  svētdiena, 9.augusts
  12:00

  Ģimeņu pēcpusdiena ar Madaru Neikenu

  Madara Neikena noslēdzošajā izstādes “Debess” dienā gaidīs Jūs uz radošu darbošanos “Sapņu ķērājs”. Tā būs iespēja paskatīties uz ainavu no cita redzes lauka un iepazīt veidu, kā attēlot debess jumu bez ierastā un pierastā horizonta.

  Mājas darbs pirms nākšanas uz muzeju – atsaukt atmiņā skaistāko, sapņaināko piedzīvoto debess jumu. Kādas debesis ir redzētas vai kādas vēlētos redzēt – putukrējuma baltas, rozā, oranžas, sārtas, dzeltenas, zilas, maigas, košas, priecīgas, tumšas, gaišas vai skumjas.

  Ja ir vēlme strādāt ar savām krāsām, ņemiet līdzi akvareļa, guašas vai akrila krāsas, eļļas krītiņus vai krāsainos zīmuļus.

  Gaidīsim pieaugušos un bērnus no 7 gadu vecuma.

  LŪGUMS PIETEIKTIES IEPRIEKŠ, zvanot (+371) 26524361 vai rakstot muzejpedagogs@jurmala.lv

  Aizvērt
  svētdiena, 9.augusts
  12:00 - 14:00

  Ģimeņu pēcpusdiena ar Janu Šandibinu

  Jana Shandibina noslēdzošajā izstādes “Piezīmes” dienā būs ar Jums kopā nodarbē “Skicēšanas prieks”. Tā būs ierosme fantāzijai un idejām ar skicēšanas palīdzību.

  Skicēšana ne tikai palīdz fiksēt apkārtējo pasauli, bet arī rosina jaunradi, jaunu izteiksmes līdzekļu meklējumus un personīga rokraksta attīstību. Apvienojot apkārt esošās pasaules elementus ar autora personīgo redzējumu un emocionālo pārdzīvojumu, skicēšana veicina radošo domāšanu. Tā būs arī iedrošināšana nebaidīties ķerties pie tukšas lapas un izmēģināt jaunus skicēšanas paņēmienus ne tikai raugoties uz apkārtējo vidi, bet arī izmantojot savu fantāziju.

  Nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti, bet līdzi ņemiet sev tīkamos skiču blokus, papīru, zīmuļus.

  Gaidīsim pieaugušos un bērnus no 7 gadu vecuma. LŪGUMS PIETEIKTIES IEPRIEKŠ, zvano

  Aizvērt
  ceturtdiena, 13.augusts
  17:00

  Izstāžu cikla atklāšana

  Imanta Ozoliņa (1930-2018) izstāde “Limonāde” (grafika), Lauras Veļas izstāde “Atslēgkadri” (glezniecība) un Agneses Gedules izstāde “Stikla domnīcas” (stikla objekti).

  Izstādes apskatāmas līdz 13.septembrim. Jūrmalas pilsētas muzejs, Tirgoņu iela 29. Ieeja bez maksas. 

  Aizvērt
  8.jūlijs - 9.augusts

  Madaras Neikenas izstāde "Debess" (glezniecība)

  Biennāles Marīna starpgadu muzejā iezīmē iepriekšējo gadu starptautisko glezniecības konkursizstāžu laureātes gleznotājas Madaras Neikenas darbu izstāde "Debess". "Debesu plašums ir neizmērojams. Kosmiska panorāma skatījumā no zemes. Bet debess jums, ko cilvēka acs redz, ir tikai daļa no varenā visuma. Debesu nozīme mitoloģijā un folklorā bijusi svarīga cilvēkam. Tām ir būtiska loma arī mūsdienu dzīves ziņā. Tāpat kā cilvēkam, arī debesīm ir raksturs. Šobrīd mani interesē tā rakstura šķautne , kas ir mierpilna, klusa un maiga, gandrīz nenotverama. It sevišķi tie brīži, kad dienas ritumā pirmie un pēdējie saules stari sastop atmosfēras slāņus. Katrā gada nogrieznī ir citādi. Varu vērot, vērot un pētīt bezgalīgi... Šī jau ir trešā solo izstāde no gaisa darbu sērijas ar debess jumu. It kā gleznotu vienu un to pašu, bet noliekot blakus - ir citāds".

  Aizvērt
  1.jūlijs - 9.augusts

  Janas Šandibinas izstāde “Piezīmes” (Pasteļi)

  Biennāles Marīna starpgadu muzejā iezīmē iepriekšējo gadu starptautisko glezniecības konkursizstāžu laureātes Janas Šandibinas izstāde "Piezīmes".
  Izstādē skatāmās darbu sērijas iespaidi radušies studiju braucienā uz Grieķijas ziemeļu pilsētu Saloniki. “Piezīmes” ir stāsts par ceļotāju, kas nokļuvis pilnīgi svešā vidē un gluži kā jaunu zemju atklājējs pēta un fiksē sev vēl iepriekš neatklātu pasauli, gaismas un formas savienojumus, piešķirot lielu nozīmi kopējai atmosfērai, krāsu paletei. Izstāde nesniedz fotoreālistisku atskaiti par dienvidu ainavām, tā vairāk stāsta par redzēto un piedzīvoto caur mākslinieka emocijām un pieredzi, piešķirot tam citu kvalitāti. Atrašanās dabā un tās vērošana iedarbojas uz autori kā īpatnēja iekšējās informācijas pārlādēšanas sistēma, kas paver iespēju gan saskatīt apkārt esošajā jaunus elementus, gan pārvērtēt pašai sevi, savas prioritātes.

  Aizvērt
  1.jūlijs - 9.augusts

  Sabīnes Šellhornas (Sabine Schellhorn) izstāde "Pie jūras"

  Biennnnāles Marīna starpgada izstāde - vācu mākslinieces Sabīnes Šellhornas instalācija “Pie jūras”.
  Sabine Schellhorn
   (1962) projekts "Pie jūras" ir speciāli radīts eksponēšanai Jūrmalas pilsētas muzeja kamīnzālē. Māksliniecei ir raksturīgi veidot projektus ar piesaisti konkrētai vietai, iepriekš veicot pamatīgu izpēti. Viņas instalācijas un zīmējumi vienmēr tiek pieskaņoti izstādes norises telpai, bieži tiek izmantoti materiāli un inspirācijas no tuvākās apkārtnes. Lielupes satelītattēls pamudināja Sabīni Šnellhornu veidot lielformāta izgriezuma darbu: upe haptikas (taustes uztveres) zīmējumā atainota kā baltas straumes plūdums, kas pārmaiņus plūst pāri Kamīnzāles apļveida logiem un sienai. Papildinot darbu ar materiālu no Jūrmalas pilsētas, māksliniece izveidojusi plūstošus horizonta skatus. Ar smiltīm, kas ņemtas no Jūrmalas pludmales, telpā novilktas zemes līnijas. Izstādi papildina balta filca izgriezumi “Pagriežami apvāršņi", kas sakārtoti vairākos slāņos.
   

  Aizvērt

Tuvākās vietas