A A
75%
100%
125%
Kontrasts

Konditorejas

! Valsts teritorijā izsludinātās ārkārtas situācijas dēļ, līdz 2022.gada 11.janvārim ēdināšanas uzņēmumu darba laiks ir noteikts līdz plkst. 21.00, izņemot ēdienu līdzņemšanai.

Bitīte

Bitīte

“Bitīte”- konditoreja Jūrmalas sirdī. “Bitīte” piedāvā vienmēr svaigus konditorejas izstrādājumus. Garda medus kūka, Napoleons un citi našķi, kurus varat nobaudīt kopā ar mīļāko dzērienu.  Kafejnīca ir īpaši draudzīga ģimenēm: bērnu ratiņiem paredzēta ieeja, pārtinamais galdiņš, rotaļu stūrītis bērniem. Arī saviem ...
Lasīt vairāk
De Gusto

De Gusto

Kafejnīca “De Gusto” piedāvā ne tikai uz vietas gatavotus konditorejas izstrādājumus, bet arī pašu ceptu maizi, tortes un, iespējams, labākos eklērus Jomas ielā. Tas viss tiek piedāvāts grezni noformētā interjerā, apvienojumā ar Latvijā pēc Speciality Coffee standartiem grauzdētas kafijas baudījumu. 
Lasīt vairāk
Draugu Beķereja

Draugu Beķereja

Esam četri lieli draugi un pieci mazi draugi, kam garšo saldumi un garšīga kafija. Tādēļ izdomājām padalīties ar savām garšīgajām receptēm.
Lasīt vairāk
Kalnkrastu Raušu fabrika Lielupe

Kalnkrastu Raušu fabrika Lielupe

No pirmajām dienām, kad uzsākām savu darbību 2000. gadā, piesaistījām interesi ar saviem ļoti gardajiem raušiem un kliņģeriem, kā arī kombinācijā ar garo skursteni, kas slejas augstu virs jumta radījām raušu fabrikas nosaukumu.
Lasīt vairāk