Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Pasākumu rīkošana

Jūrmala ir Eiropas kūrortpilsēta un jauns MICE galamērķis, kura potenciāls slēpjas harmonijā starp dabu un pilsētvidi - drošs, zaļš, ilgtspējīgs, ērti pieejams un ar labi attīstītu infrastruktūru. Joprojām ne līdz galam atklāts, joprojām īpašs un joprojām unikāls.

Jūrmala atrodas tikai 25 km attālumā no Latvijas galvaspilsētas Rīgas un tikai 15 minūšu brauciena attālumā no starptautiskās lidostas “Rīga”, kas savieno ar vairāk kā 100 galamērķiem no visas pasaules. Plānojot pasākumu, nelielas, labi plānotas pilsētas infrastruktūras priekšrocības ir acīmredzamas. Tā kā galvenās viesnīcas, restorāni un īpašas pasākumu vietas ir koncentrētas pilsētas centrā, pastaigas attālumā, nav jāuztraucas par transportu un pārvietošanos.

Jūrmalā ir pieejamas mūsdienīgas un tehniski aprīkotas telpas gan nelielām sanāksmēm, gan grandioziem starptautiska mēroga pasākumiem līdz pat 800 dalībniekiem. Korporatīvie pasākumi var tikt rīkoti arī tādās neierastās vietās kā leģendārajā Dzintaru koncertzālē, Jūrmalas valstspilsētas muzejā vai telpās ar panorāmas skatu, kas paveras pāri priežu galotnēm līdz pašam jūras horizontam.

Jūrmalas īstā vērtība ir piejūras gaiss, 24 km garā, balto smilšu pludmale, priežu mežs, ezeri, izsmalcinātā koka arhitektūra un saulrieti, ko nav iespējams iztēloties, vien piedzīvot. Pilsētvide, kuru ieskauj daba, palīdzēs izvēdināt galvu pēc ražīgas un aktīvas darba dienas. Savukārt, atpūta baseinā ar minerālūdeni un dziļi relaksējošas SPA procedūras vai masāža uzlabos labsajūtu un atjaunos spēkus.

Jūsu komanda vai darījuma partneri novērtēs, ja par nākamā notikuma galamērķi izvēlēsieties Jūrmalu.

25 km attālumā no Rīgas
15 min attālumā no Starptautiskās lidostas “Rīga”
24 km gara pludmale