Piedzīvojumu parks "Jūrmalas Tarzāns"

Šķēršļu parkā ir pieejamas piecas dažādu līmeņu trases. Zilajā trasē veidoti samērā viegli pārvarami šķēršļi, kas pacelti līdz pat sešus metrus virs zemes, un trases nobeigumā ir trošu nobrauciens 80 metru garumā. Sarkanā trase izveidota līdz pat 11 metru augstumā, tajā iekļauts atraktīvais „Tarzāna lēciens” un brauciens pa laipu ar velosipēdu; trasē ir aptuveni 13 šķēršļu. Savukārt Melnā trase paredzēta tiem, kuriem pa spēkam nedaudz vairāk, jo trasē izvietoti 14 augstas sarežģītības pakāpes šķēršļi.

Piedzīvojumu parks aprīkots ar jaunākās paaudzes Šveices kompānijas „Kanopeo” drošības sistēmu „Speedrunner”, un galvenais ieguvums, uzstādot šāda tipa sistēmu, būs nepiesprādzēšanās riska novēršana. Parka apmeklētājs būs sasaistē ar drošības trosi visas konkrētās trases garumā, un tas savukārt padarīs drošu visu piedzīvojuma laiku.

Piedzīvojumu parks "Jūrmalas Tarzāns" ir atvērts apmeklējumam no 20.aprīļa līdz 20. oktobrim

“Dzintaru mežaparks” atrodas Jūrmalā, Dzintaros, kvartālā starp Meža prospektu, Rembates ielu un Madonas ielu. Tas paredzēts gan aktīvās, gan mierīgās atpūtas cienītājiem – parkā pieejami celiņi skrituļslidotājiem un gājējiem, skeitparks un strītbola laukumi, un vairāk kā 30 metrus augsts skatu tornis.

  • Piedzīvojumu parks "Jūrmalas Tarzāns"
  • Piedzīvojumu parks "Jūrmalas Tarzāns"
  • Piedzīvojumu parks "Jūrmalas Tarzāns"
  • Piedzīvojumu parks "Jūrmalas Tarzāns"

Tuvākās vietas