A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Integratīvās medicīnas klīnika

Mūsu filozofija

Ikvienam pacientam vajadzētu saņemt efektīvu, saudzīgu un drošu ārstēšanu. Mēs - integratīvās medicīnas klīnika “AmberLife Cancer Clinic” - izmantojam individuāli pielāgotas, efektīvas, tajā pat laikā saudzīgas vēža ārstēšanas metodes, pievēršot īpašu uzmanību katra pacienta vispārējam veselības stāvoklim un labsajūtai.

Integratīvā medicīna nozīmē personalizētu ārstēšanu, tā intensīvi attīstās kā nozare un ļauj ievērojami uzlabot tradicionālās vēža terapijas rezultātus.

Visaptveroša pieeja onkoloģisko slimību ārstēšanai apvieno dažādas ārstēšanas metodes, papildinot tradicionālo medicīnu ar komplementārās un arī alternatīvās medicīnas metodēm, kas rada spēcīgu sinerģisku efektu, stimulējot organisma dabiskos aizsardzības mehānismus, aktivizējot imūnsistēmu, kas ļaundabīgo procesu laikā parasti ir nomākta.

 • Mēs nodrošinām pacientiem efektīvu un drošu onkoloģisku slimību ārstēšanu mierīgā un ērtā vidē, kur augstas kvalitātes medicīniskā aprūpe tiek apvienota ar patīkamu uzturēšanos klīnikā - Jūrmalā.

 • Mūsu klīnikā strādā zinoši un pieredzes bagāti integratīvās medicīnas ārsti: onkologi, imunologi, akupunktūras, fizioterapijas, uztura u.c. speciālisti.

Mēs ārstējot pacienta pamatslimību koncentrējamies uz veselības stāvokli kopumā. Mūsu devīze: pareiza ārstēšana attiecīgajam pacientam īstajā laikā!

Mēs saviem pacientiem sniedzam medicīnisko aprūpi apstākļos, kas veicina viņu veselības uzlabošanu, nodrošinot:

 • Individuālu pieeju

 • Augstas kvalitātes medicīnisko aprūpi

 • Vēža ārstēšanu, izmantojot cilvēka organismam drošas terapijas un procedūras

 • Ērtu uzturēšanos un mājīgā atmosfērā, atlabšanai pateicīgos apstākļos

 “AmberLife Cancer Clinic” jau šodien ir daļa nākotnes - onkoloģisku slimību ārstēšanā!
Sazinieties ar mums, ja nepieciešama plašāka informācija par mūsu piedāvājumiem un procedūrām.

 

Mūsu procedūras

Vakcinācija ar dendrītiskajām šūnām

 • Dendrītisko šūnu terapija ir imūnterapijas veids, ko lieto vēža ārstēšanai. No visām antigēnus prezentējošām šūnām imūnsistēmā dendrītiskās šūnas ir pašas spēcīgākās,

 • To uzdevums ir spēt atpazīt vēža šūnas un aktivizēt imūnsistēmas, lai T-šūnas varētu identificēt un uzbrukt vēža šūnām.

C vitamīna terapija

 • Samazina iekaisumu un palīdz apturēt audzēja augšanu,

 • Palīdz onkoloģiskam pacientam vieglāk pārvarēt citu ārstēšanas metožu izraisītas blakusparādības un uzlabo labsajūtu,

 • Kombinācijā ar imūnterapijas un viroterapijas metodēm vēža šūnu iznīcināšana notiek selektīvāk.

Ozona terapija

 • veicina imūnsistēmu,

 • aptur baktēriju, sēnīšu, parazītu un vīrusu attīstību,

 • samazina iekaisuma procesus organismā.

Onkolītiskā viroterapija

 • Efektīva un droša terapija, kas ļauj „atlasīt” ļaundabīgas šūnas un tās iznīcināt, neietekmējot veselos audus un šūnas,

 • Stimulē organisma dabiskos aizsardzības mehānismus, aktivizējot imūnās atbildes reakciju, kas tiek nomākta ļaundabīgā procesa laikā,

 • Vīruss efektīvi vairojas vēža šūnās, iznīcinot audzēja audus no šūnas iekšpuses.

Fizioterapija

Rehabilitācijas laikā pacientiem, rūpējoties par personas vispārējo stāvokli un stiprinot veselus orgānus, ieteicams veikt fiziskus un piemērotus vingrinājumus, manuālas limfodrenāžas terapiju, apgūstot relaksācijas vingrinājumus un pareizas elpošanas pamatprincipus.

Uztura speciālista konsultācija

Kopā ar speciālistu tiek izveidots optimāls ēšanas modelis konkrētam pacientam. Onkoloģisku saslimšanu gadījumā sabalansēts uzturs ir svarīga rehabilitācijas daļa, kuru vienlaicīgi iespēju robežās saskaņo ar pacienta vēlmēm, ēšanas ieradumiem.

Apzinātas ēšanas konsultācija

Apzinātas ēšanas pieejas pielietošana rezultējas veselīgās attiecībās ar pārtiku, sevi un līdzcilvēkiem, izkļūstot no diētas radīta stresa un iegūstot vairāk viegluma, prieka un neatsveramu ieguvumu veselībai. Izmantojot apzinātas ēšanas prakses onkoloģisku slimību ārstēšanā, tās sinerģiski ietekmē optimālas ēšanas vadlīniju ievērošanu.

Akupunktūra
Tā ir ķīniešu tradicionālās medicīnas metode, kuru pielieto onkoloģisku pacientu ārstniecībā, kā papildterapiju. Ar tievām adatām stimulē ķermeņa bioloģiski aktīvos punktus, atbrīvojot un līdzsvarojot enerģijas plūsmu, kas uzlabo un atjauno veselību. Adatu terapija rada gan vietējas, gan segmentāras, gan vispārējas organisma atbildes reakcijas uz kairinātāju.

Integratīvās medicīnas klīnika
Integratīvās medicīnas klīnika
Integratīvās medicīnas klīnika
Integratīvās medicīnas klīnika
Integratīvās medicīnas klīnika
Integratīvās medicīnas klīnika
Integratīvās medicīnas klīnika
Integratīvās medicīnas klīnika
Integratīvās medicīnas klīnika
Integratīvās medicīnas klīnika
Integratīvās medicīnas klīnika
+7

Tuvākās vietas