SPA un medicīna

Daba Jūrmalu ir bagātīgi apdāvinājusi ar unikāliem ārstnieciskajiem resursiem. Jūrmala reizē ir gan balneoloģisks, gan arī klimatisks kūrorts - šeit ir atrodamas gan dziednieciskās dūņas, gan maigais piejūras klimats apvienojumā ar fitoncīdiem bagātināto priežu mežu gaisu. Te zemes dzīles slēpj sērūdeņraža, broma un nātrija hlorīda minerālūdeņus, kas pazemē ir ļāvis izveidoties lieliem ārstniecisko kūdras dūņu krājumiem, bet ezeros atrodamas vērtīgās sapropeļa dūņas.

Kā ārstniecības kūrorts, Jūrmala ir pazīstama kopš 18. gadsimta beigām, kad tautas dzieniecībā izmantoto sērūdeņraža avotu, kūdras un sapropeļa dūņu īpašību izpēte ļāva Ķemeros izveidot pirmās dziedniecības iestādes. Šodien Jūrmalas kūrortu ārstniecības iestādes piedāvā plašu dziedniecības, rehabilitācijas un SPA pakalpojumu klāstu un ir ideāla vieta, kur apvienot nesteidzīgu atpūtu ar rūpēm par veselību.

Jūrmalas medicīnas iestādes ir slavenas ar sniegto pakalpojumu kvalitāti un profesionālajiem speciālistiem. 
Jūrmalas slimnīca piedāvā diagnostikas programmas, kāju vēnu ārstēšanu ar lāzeroperācijām, bariatriju jeb kuņģa samazināšanas operācijas, dzemdību pakalpojumus komfortablos apstākļos, piedāvājot arī dzemdības ūdenī.
Jūrmalā atrodas Globālās Viroterapijas Vēža klīnika, kurā ar RIGVIR® vīrusu notiek vēža ārstēšana. Onkolītiskā viroterapija ir vēža ārstēšana, kurā izmanto vīrusu, kas ir spējīgs atrast un iznīcināt vēža šūnas cilvēka organismā.