A A
75%
100%
125%

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā

Ja ir vērts celties agrāk, lai redzētu saullēktu, tad šī ir tā reize!

Pavasarī un vasarā Ķemeru purvs, tāpat kā visa Latvijas daba, uzzied visā savā krāšņumā! Mierīgi airējot starp kūdras saliņām un kanālu labirintiem, iespējams sastapsim arī gulbjus, dzērves un citus purva iemītniekus. Jo saudzīgāki un rūpīgāki būsim pret purva dabu, jo vairāk to sajutīsim, redzēsim un izbaudīsim.

Tev nav nepieciešama pieredze uz SUP dēļa. Brauciens būs piemērots arī iesācējiem. Mēs izstāstīsim, atbalstīsim un iemācīsim SUPot . Un, protams, safotografēsim skaistos mirkļus un nosūtīsim bildes.

Vasaras sākumā un  vidū pasākums beidzas gana laicīgi, lai droši pagūtu uz darbu Rīgā, pat ja tas sākas astoņos.

Tikšanās vietas pirms pasākuma ir Ķemeros. Ar visiem, kuri pieteiksies pasākumam, sazināsimies 24 stundu laikā pēc pieteikšanās, lai precizētu detaļas par pasākuma norisi . Arī par precīzu tikšanās vietu un laiku informēsim pirms pasākuma. Pēc pieteikšanās gaidi savā e-pastā ziņu no mums!

Dalības maksa – 30 eiro;

Mēs nodrošināsim kvalitatīvos un stabilos Red Paddle Co SUP dēļus, airus, pavadas, drošības vestes un apmācību. Tāpat mūsu instruktori Tevi pavadīs visā pasākuma laikā, iemūžinās SUP piedzīvojumu fotogrāfijās, palīdzēs arī uz ūdens, ja tas būs nepieciešams!

Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā
Saullēkts uz SUP dēļa Ķemeru purvā

Tuvākās vietas