A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Velonomas

ABC grupa

ABC grupa

Saviem klientiem piedāvājam plašu velosipēdu modeļu izvēli jebkurai gaumei, tādus kā: bērnu velosipēdi; pusaudžu velosipēdi; sporta velosipēdi; tūrisma velosipēdi; kalnu velosipēdi; pludmales velosipēdi; pilsētas velosipēdi; velosipēdu piekabes; kā arī pilnu velosipēdu aprīkojuma klāstu.
Lasīt vairāk
ZLX Bike

ZLX Bike

Nomas punktā pieejami fatbike gan relaksējošiem izbraucieniem pa pludmali, gan sportiskiem piedzīvojumiem kāpās. Varam ieteikt maršrutus daudzdienu ceļojumiem, kā arī nodrošināt ar pavadoni vai pavadošo transportu. Velosipēdi nomā tiek piedāvāti gan privātajiem izbraucieniem, gan dažādu veidu korporatīvajiem pasākumiem.
Lasīt vairāk
CityBee skrejriteņi

CityBee skrejriteņi

Iespēja izbraukt ar skrejriteni pilsētas centrā (Majori - Bulduri) lejupielādējot CityBee mobilo aplikāciju. To lietošanas maksa ir 0,75 centi par atbloķēšanu un 10 centi minūtē par lietošanu. Tos varēs izmantot no pulksten 7.00 līdz 23.00.  "CityBee" mērķis ir piedāvāt ekonomiskas un alternatīvas transporta iespējas, atvieglot ...
Lasīt vairāk
Bulduru velonoma

Bulduru velonoma

Pieejami ir pieaugušo, pusaudžu un bērnu velosipēdi, kā arī svarīgi veloaksesuāri - bērnu sēdeklīši, groziņi, bagāžas somas un ķiveres.
Lasīt vairāk
Amber SPA Boutique Hotel

Amber SPA Boutique Hotel

Ne viesnīcas viesi var nomāt velosipēdus uzrādot personu identificējošu dokumentu un uzreiz samaksājot par 1 nomas stundu.
Lasīt vairāk