A A
75%
100%
125%
Kontrasts

Velonomas

Nextbike

Nextbike

Jūrmalā velosipēdi šobrīd ir pieejami 4 vietās: Majoros (stāvlaukumā pie Jūrmalas Tūrisma informācijas centra), Bulduros (Vienības un Bulduru prospektu krustojumā), Dzintaros (pie Dzintaru koncertzāles), Dubultos (pie dzelzceļa stacijas Dubulti). Velosipēdus var iznomāt caur mobilo aplikāciju nextbike. Maksa par velosipēda nomu ir 1,29 EUR par 30 ...
Lasīt vairāk
ABC grupa

ABC grupa

Saviem klientiem piedāvājam plašu velosipēdu modeļu izvēli jebkurai gaumei, tādus kā: bērnu velosipēdi; pusaudžu velosipēdi; sporta velosipēdi; tūrisma velosipēdi; kalnu velosipēdi; pludmales velosipēdi; pilsētas velosipēdi; velosipēdu piekabes; kā arī pilnu velosipēdu aprīkojuma klāstu.
Lasīt vairāk
ZLX Bike

ZLX Bike

Nomas punktā pieejami fatbike gan relaksējošiem izbraucieniem pa pludmali, gan sportiskiem piedzīvojumiem kāpās. Varam ieteikt maršrutus daudzdienu ceļojumiem, kā arī nodrošināt ar pavadoni vai pavadošo transportu. Velosipēdi nomā tiek piedāvāti gan privātajiem izbraucieniem, gan dažādu veidu korporatīvajiem pasākumiem.
Lasīt vairāk
Dzin fit

Dzin fit

“Dzin fit” ir aktīvās atpūtas inventāra noma pie Dzintaru koncertzāles. “Dzin fit” sniedz iespēju baudīt priežu meža svaigumu,  braucot ar longbordu, elektro skūteri, mini segveju, parasto skūteri u.c. patīkamā gaisotnē!  
Lasīt vairāk
Bulduru velonoma

Bulduru velonoma

Pieejami ir pieaugušo, pusaudžu un bērnu velosipēdi, kā arī svarīgi veloaksesuāri - bērnu sēdeklīši, groziņi, bagāžas somas un ķiveres.
Lasīt vairāk
Amber SPA Boutique Hotel

Amber SPA Boutique Hotel

Ne viesnīcas viesi var nomāt velosipēdus uzrādot personu identificējošu dokumentu un uzreiz samaksājot par 1 nomas stundu.
Lasīt vairāk