A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Vasaras sezonā atceries laicīgi iegādāties caurlaidi iebraukšanai pilsētā!

Skaistumkopšanas centri

[S252_] 

Nosaukums Adrese Tālrunis E-pasts Mājas lapa Pakalpojumi
Alve Hotel Jomas iela 88a, Majori +371 29148086 alve@alve.lv www.alvespa.lv Kompleksā organisma attīrīšanas programma, sulu terapija, programma "Detox".
Amber Spa Meža prospekts 49, Bulduri +371 67755330 info@amberspahotel.lv www.amberspahotel.lv Apvienojot Austrumu zinātnes pamatus ar Rietumu zināšanām un inovācijām, tiek piedāvātas tradicionālas un mūsdienīgas procedūras: masāžas, ķermeņa un sejas kopšanas, ūdens un dūņu procedūras, termoterapija un elektrostimulācija.
Baltic Beach hotel & Spa  Jūras iela 23/25, Majori  +371 67771400 spa@balticbeach.lv www.balticbeach.lv

Baltic Beach Hotel & SPA speciālisti piedāvā procedūras, kas atjauno funkcijas, mazina sāpes, novērš vai mazina funkcionālos traucējumus pacientiem ar traumām. Procedūrās tiek izmantots daudzveidīgs profesionālais medicīniskais aprīkojums – ultraskaņa, lāzeri, elektrostimulācija, magnētterapija, vakuumterapija, klimatterapija – kombinācijā ar estētiskajām procedūrām un manuālajām tehnikām.

Boutique Spa Hotel & Resort "Pegasa Pils" Jūras iela 60, Dzintari +371 25617722 info@hotelpegasapils.com www.hotelpegasapils.com

Spa kompleksa darbībā tiek izmantoti unikāli vietējās dabas resursi. Kvalitāte un pareizi sastādītas atveseļošanās programmas apvienotas ar atpūtu pludmalē, peldēšanos jūrā, sauļošanos un pastaigām Jūrmalas svaigajā gaisā.

Chocolate Bulduru prospekts 33, Bulduri +371 67737711    www.fb.com/SalonsChocolate  
"Daina" Jurmala Beach Hotel & Spa Mežsargu iela 4–6, Melluži +371 67767056 reservations@hoteldaina.lv www.hoteldaina.lv

Spa centrā viesus gaida procedūras skaistumam un veselībai, jaunākās spa medicīnas un relaksācijas tehnoloģijas. Viesu labsajūtai – vadošo ekspertu izstrādātas speciālas notievēšanas un organisma atveseļošanas programmas.

"Dzintara Spa" Dzintaru prospekts 68, Dzintari +371 29165865 info@amberhotel.lv www.amberhotel.lv Plašs estētiskās kosmetoloģijas procedūru klāsts – to vidū jaunās ekoloģiskās procedūras un rituāli, kuros tiek izmantoti augstas kvalitātes efektīvi medikamenti.
Eiropa Hotel Jūras iela 56, Majori +371 67762211  hotel@eiropahotel.lv www.eiropahotel.lv

Atpūtas komplekss piedāvā vairākus masāžas veidus, kā arī sabalansētu paketi sejas un ķermeņa kopšanai. Relaksācijas centrā iespējams izbaudīt saunu un peldi džakuzi vannā.

Kūrorta rehabilitācijas centrs "Jaunķemeri" Kolkas iela 20, Jaunķemeri +371 67733242 rezervacija@jaunkemeri.lv www.jaunkemeri.lv

Medicīniskā rehabilitācija, veselības veicināšanas programmas, veselīga dzīvesveida nodaļa (programmas: "Sulu maģija", "Ājurvēda", "Pančakarma"). Kūrorta poliklīnika un fitnesa centrs.

Kurshi Hotel & Spa Ceriņu iela 22, Dubulti  +371 67878598 spa@kurshihotel.lv www.kurshihotel.lv Piedāvājumā efektīvas sejas procedūras ar anti-age, liftinga un atjaunojošu efektu, iedarbīgas ķermeņa masāžas, procedūras un rituāli.
Sanatorija "Belorusija" Bulduru prospekts 4/8, Bulduri  +371 66014102 rezervacija@belorusija.lv www.belorusija.lv

Sanatorija piedāvā ūdens procedūras, dūņu ārstniecības un parafīna ietīšanas procedūras, klasisko un hidromasāžu, limfodrenāžu, mūsdienīgu fizikālo terapiju, pilnu funkcionālo izmeklēšanu, kā arī stomatologu un citu speciālistu pakalpojumus. Nostiprināt ārstēšanas efektu palīdzēs ikdienas pastaigas jūras krastā, skābekļa kokteiļi, svaigi spiestas sulas un zāļu tējas. 

Sanatorija "Jantarnij Bereg" Zvīņu iela 2, Jaunķemeri +371 67736500 info@sanatorij.lv www.sanatorij.lv

Ir iespēja apmeklēt akupunktūras seansus, ārstniecisko vibromasāžu, kā arī saņemt kosmetologa un stomatologa pakalpojumus. 

Skaistumkopšanas un veselības centrs "Hotel Jūrmala Spa" Jomas iela 47/49, Majori  +371 67784430 booking@hoteljurmala.com www.hoteljurmala.com

Relaksējošas masāžas, dažādas ūdens procedūras, skaistumkopšanas kūres sejai un ķermenim, friziera, manikīra un pedikīra speciālista pakalpojumi. Spa kapsulas, piecas dažādas saunas un trīs dažādu temperatūru baseini, sporta nodarbību un trenažieru zāle.

Skaistuma un veselības centrs "TB Palace Hotel & Spa"  Pilsoņu iela 8, Majori +371 67147094 spa@tbpalace.com www.tbpalace.com

Skaistuma un veselības centrs piedāvā japāņu masāžu Kamisimo, masāžu Tandems, ko izpilda divi meistari vienlaicīgi, kā arī masāžu ar vulkāniskajiem akmeņiem. Piedāvājumā arī ājurvēdiskās procedūras uz Kerala Oasis kušetes, krievu pirts un turku pirts Hammam. Centrā tiek veikta arī bezoperācijas liposakcija ar Medicell Rah-2 (Itālija) aparātu palīdzību.

Sociālās Integrācijas Valsts Aģentūra Dubultu prospekts 71, Jaundubulti  +371 67767045  registratura@siva.gov.lv www.hotelsiva.lv  
Viesu nams "Dzintara Liedags" Dzintaru prospekts 48, Dzintari +371 67754811 dzintari@dzintara-liedags.lv www.dzintara-liedags.lv

Ķermeņa ārstniecība un relaksācija: skaistumkopšanas procedūras, ūdens procedūras, masāžas.

Villa St Maria Jomas iela 77, Majori +371 67745515 info@villastmaria.lv www.villastmaria.lv

Boutique viesnīcas Villa St Maria spa salonā iespējams baudīt spa procedūras, dažādas masāžas un kosmētiskos pakalpojumus, kā arī apmeklēt saunu.

 

Jūrmalas tauriņu māja

Jūrmalas tauriņu māja

Vasara ir īstais laiks, lai izzinātu, iepazītu un atklātu! Jūrmalā bez kultūras un vēstures objektiem, elpu aizraujošām ainavām un aktīvās atpūtas objektiem atrodams arī īsts tropu brīnums - Jūrmalas tauriņu māja. Ziedi vasaras plaukumā, tropu augi, neierastu krāsu un rakstu eksotiski tauriņi, koši, krāsaini putni un bruņurupuči – tas viss Jūs gaida ...
Lasīt vairāk
Baltic Beach Hotel & SPA

Baltic Beach Hotel & SPA

Lai sniegtu jūsu ādai vislabāko, SPA Baltic Beach izmanto tikai augstas kvalitātes produktus. Mēs piedāvājam inovatīvus profesionālās kosmētikas zīmolus - Valmont (Šveice), Menard (Japāna), Gernetic (Francija) un Natinuel (Itālija) ādas atjaunošanai no iekšpuses un ārpuses. Mēs ticam, ka jūsu ādai ir jāelpo un jāizstaro perfektais skaistums.  Visas ...
Lasīt vairāk
KOLONNA DAY SPA salons

KOLONNA DAY SPA salons

Lielākais un modernākais skaistumkopšanas salons Jūrmalā. Vairāk nekā 300 kvadrātmetru lielajā salonā klientiem ir pieejami 200 dažādi skaistumkopšanas pakalpojumi un plašākais profesionālās kosmētikas klāsts. Salons piedāvā frizieru, nagu kopšanas speciālistu, kosmētiķu un masieru pakalpojumus.
Lasīt vairāk
Kurshi Hotel & SPA

Kurshi Hotel & SPA

Piedāvājumā efektīvas sejas procedūras ar anti-age, liftinga un atjaunojošu efektu, iedarbīgas ķermeņa masāžas, procedūras un rituāli.
Lasīt vairāk
Daina Jūrmala Beach Hotel & Spa

Daina Jūrmala Beach Hotel & Spa

Spa centrā viesus gaida procedūras skaistumam un veselībai, jaunākās spa medicīnas un relaksācijas tehnoloģijas. Viesu labsajūtai – vadošo ekspertu izstrādātas speciālas notievēšanas un organisma atveseļošanas programmas.
Lasīt vairāk
Sanatorija "Jantarnij Bereg"

Sanatorija "Jantarnij Bereg"

Kosmetologa pakalpojumi.
Lasīt vairāk
Skaistumkopšanas privātprakse "Pumpuri"

Skaistumkopšanas privātprakse "Pumpuri"

Pumpuru privātprakse ir mazs, kluss skaistumkopšanas kabinets Jūrmalas pilsētas skaistajā vietā Mellužos. Tā ir vieta, kur katrs klients tiek mīļi sagaidīts, lai pavadītu miera un relaksācijas pilnus mirkļus klusā gaisotnē. Pumpuros iespējama gan sejas un ķermeņa palutināšana ar relaksējošām procedūrām, gan skaistumkopšanas procedūras kā arī ikviens ...
Lasīt vairāk
Pegasa Pils

Pegasa Pils

Manikīrs, pedikīrs, frizieris, kosmetologs un make-up pakalpojumi.
Lasīt vairāk
Amber Wellness Spa & Beauty

Amber Wellness Spa & Beauty

Apvienojot Austrumu zinātnes pamatus ar Rietumu zināšanām un inovācijām, tiek piedāvātas tradicionālas un mūsdienīgas procedūras: masāžas, ķermeņa un sejas kopšanas, ūdens un dūņu procedūras, termoterapija un elektrostimulācija.
Lasīt vairāk
Hotel Jūrmala Spa skaistumkopšanas salons "Beauty Lounge"

Hotel Jūrmala Spa skaistumkopšanas salons "Beauty Lounge"

Relaksējošas masāžas, dažādas ūdens procedūras, skaistumkopšanas kūres sejai un ķermenim, friziera, manikīra un pedikīra speciālista pakalpojumi. Spa kapsulas, piecas dažādas saunas un trīs dažādu temperatūru baseini, sporta nodarbību un trenažieru zāle.
Lasīt vairāk
Pontons

Pontons

Dāmām lieliska frizūra, skaisti nagi un labs iedegums. Kungiem ērts, specializēts krēsls un kvalificēta kungu meistara darbs. Bārdas un ūsu noformēšana un stilizēšana.Izvēles brīvība, kur valda maksimāla daudzveidība. Mainiet matu garumu un krāsojumu, iegūstiet zīmējumu vai tattoo līnijas, kas izcels jūsu personību.
Lasīt vairāk