Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

#JūrmalasGarša: vasarīgi kokteiļi pludmalē

Vasara ir īstais laiks, lai pavadītu dienu pie jūras un baudītu atspirdzinošus dzērienus. Jūrmalas bārmeņi iesaka piecu vasarīgu kokteiļu receptes dzirkstošai vasarai. 

Līdz augusta beigām ar kodu #JūrmalasGarša, 20% atlaide kokteiļiem pludmales kafejnīcās*. Atlaide tiek piemērota tikai #JūrmalasGarša kokteiļiem.

 

Pludmales kafejnīca "Cafe Stories"
Kokteilis "Virgin Aperol Spritz"
Pludmales kafejnīcā "Stories" ir viss, kas nepieciešamais vasaras atpūtai: Chillout zona saules peldēm, bārs un Lounge zona atpūtai draugu lokā, kā arī bērnu laukums pašiem jautrākajiem kafejnīcas viesiem. "Stories" piedāvā vasaras karstajās dienās baudīt vieglu apelsīnu kokteili "Virgin Aperol Spritz".
Recepte »


Pludmales kafejnīca "Simply"
Kokteilis "Simply Espresso Blueberry"
"Simply" ir mūsdienīga pludmales kafejnīca, kas piedāvā gardus ēdienus un dažādus vasaras kokteiļus. Vakaros viesus priecē dzīvā mūzika un DJ. Kafijas cienītāji novērtēs īpašo pludmales kafejnīcas "Simply" kokteili "Simply Espresso Blueberry".
Recepte »

Pludmales bārs "Solt"
Kokteilis "Tiki Colada"
Pludmales bārs "Solt" ir vieta ar tropisko gaisotni Baltijas jūras krastā: baseins, palmas, šūpoles un neatkārtojamas nakts ballītes dzīvās mūzikas un DJ pavadībā. Bāra viesi ir iecienījuši gardu augļu kokteili "Tiki Colada".
Recepte »

Kafejnīca "Summertime Cafe"
Kokteilis "Lecran Cocktail"
"​Summertime Cafe" ir brīnišķīga vieta vasaras atpūtai – pludmale, atpūtas zviļņi, atspirdzinoši dzērieni un uz grila gatavoti ēdieni. Kafejnīca piedāvā atspirdzinošu, saldskābu kokteili "Lecran" ar meža ogām, citronsulu un kanēli.
Recepte »

Pludmales klubs-restorāns "Piji"
Kokteilis "Virgin Mohito" 
Pludmales klubs-restorāns "Piji" piedāvā gardus ēdienus, atspirdzinošus kokteiļus un stilīgas ballītes jūras krastā līdz rītausmai. Īsts vasaras veldzējums ir klasiskais "Virgin Mohito" kokteilis. 
Recepte »

* Cafe Stories (Mellužu pludmalē, starp Krūmu un Dārzu ielu), Simply (Majoru pludmalē, Pilsoņu ielas galā), Solt (Dzintaru pludmalē, starp Kaudzīšu un Viktorijas ielu), Summertime Cafe (Dzintaru pludmalē, Drustu ielas galā ), Piji (Majoru pludmalē, Pilsoņu ielā 2).

Jūrmalai ir sava garša, kur dažādu gastronomijas kultūru tradīcijas savijušās ar tikai šeit rodamo unikālo savvaļas dabas buķeti. Kūrortpilsētas restorānu ainā savu nospiedumu atstājusi gan vēsture, gan šodienas modes tendences, gan leģendāra vietējā klasika, gan jūrmalnieku ikdienas rituāli. Jūrmalas gastronomiskie klejojumi var aizvest uz lielisku maltītes vietu kāpās vai upes malā, kur, izbaudot ēdienu, rimti var vērties garām slīdošās jahtās un ļauties dabas brīnumiem. Tikpat vienkārši iespējams nokļūt Kaukāzu noskaņu piepildītā teritorijā vai sastapties aci pret aci ar Austrumu eksotiku. Var ļauties ceļojumam laikā un katapultēties pagātnē. Un var arī palikt kosmopolītiskajā šodienā, kur itāļu un franču virtuves dominante ir pašsaprotama parādība.

Vairāk par Jūrmalas restorāniem šeit »

SVARĪGĀKAIS PAR ATPŪTU JŪRMALĀ 2022
 
• Jūras ūdens temperatūra šodien »
Ko darīt un redzēt Jūrmalā »
Piedalies vasaras konkursā »
Rezervēt Ķemeru ūdenstorņa skatu platformas apmeklējumu »
Pasākumu kalendārs »
Info materiāli, ko var izdrukāt un paņemt līdz »
Aktuālie atpūtas piedāvājumi »
Pērc iebraukšanas caurlaidi »
Tūrisma informācijas centrs »
Seko mums Facebook »
Seko mums Instagram »