Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Labāko Jūrmalas picēriju TOP

Jūrmala ir bagāta ne tikai ar skaisto smilšu pludmali, koka arhitektūru un Spa centriem, bet arī ar plašo kafejnīcu un restorānu klāstu. Te būs atrodami gan dažādu tautu klasisko ēdienu piedāvājumi, gan arī koncept restorāni un kafejnīcas. Sev tīkamo varēs atrast ikviens.

Protams, picas atrodamas daudzu Jūrmalas restorānu un kafejnīcu ēdienkartēs, taču šoreiz piedāvājam apkopojumu tieši par pilsētas populārākajām picērijām!

 

Picērija “Red Bus”

“Red Bus” picērija visos laikos jūrmalnieku vidū bijusi īpašā cieņā. Savos pirmsākumos picu cepšana tika uzsākta, no Anglijas atvestā, divstāvu busiņā, no kurienes arī nosaukums. “Red Bus” piedāvājumā ir ļoti plašs picu klāsts! Tā piemēram, pica ar truša gaļu, vai arī divstāvu pica un Mr.Bean pats par sevi raisa interesi, tāpat kā Subaru un Karstā cūka! Picas tiek gatavotas 3 izmēros no mazas līdz lielai. Tie, kas steidz uz pludmali, var iegādāties picas šķēli līdzņemšanai. Šī picērija Jūrmalā radusi divas mājvietas – Majoros un Kauguros.

 

Picērija “Picburg”

Arvien lielāku atpazīstamību jūrmalnieku vidū iegūst arī picērija “Picburg”. Kā rakstīts uzņēmuma sociālajos tīklos: “Mēs esam picērija, kas picas cep pēc īpašām, pašu izstrādātām receptēm! Nāc un atklāj tik ierasto picas garšu no jauna! ”Picburg” ēdienkartē var saskaitīt vairāk kā 20 sāļās un 3 veidu saldās picas. Tā piemēram, mums tik pierastā sieru pica tiek piedāvāta ar 6 sieriem – pie tam, lai saglabātu picas unikalitāti, divu šķirņu sieri ir firmas noslēpums! Tiem, kas vēlas mājās picu cept paši ir iespēja iegādāties uz vietas gatavoto mīklu līdzņemšanai.

 

 "Stacija Vaivari" Pizza

Šī nelielā, hipsterīgā picērija, vecās Vaivaru stacijas rekonstruētajā ēkā, blakus Vaivaru dzelzceļa stacijai, atvērta pavisam nesen - pirms gada. Neskatoties uz to, savu vietu Jūrmalas iecienītāko kafejnīcu topā tā jau paspējusi ieņemt. Un kā nu ne – uz pārējo Jūrmalas picēriju fona, te tiek piedāvātas atklātā malkas krāsnī ceptas neapoliešu stila picas ar kraukšķīgu maliņu. Tā piemēram, kāds vīrs, acīmredzot no Mellužiem, lepni pasūtot saka: “Man lūdzu Mellužus”. Katrai picai, vienalga vai tā būtu Asari, Bulduri vai Sloka būs kaut kas savs – unikāls! Ja neesat no Jūrmalas, tad kāpiet vilcienā, vienalga no kuras puses braucot, pieturā “Vaivari” leciet laukā, nobaudīt gardās Vaivaru picas!

 

 Cancan Pizza, Pica Lulū, Čili Pizza

Ir vērtības, kas nekad nepieviļ, kā arī vietas, kuras atpazīstam pēc nosaukuma vien. Piemēram, runājot par picērijām, lai vai kurā Latvijas reģionā tā būtu, tostarp arī Jūrmalā, vienmēr zini, kas tevi gaida! Protams, katra ar savu odziņu un individuālo garšu, bet pazīstamas teju katram Latvijas iedzīvotājam. Ne jau par velti, tās gadiem ilgi ir iecienītākās picērijas un nu jau droši varam teikt - vairākām paaudzēm. Līdz ar to, ja esat pārbaudītu vērtību un garšu cienītājs, tad jums jādodas uz Jūrmalas “CanCan pizza”, “Čili Pizza” vai “Pica Lulū”.

Protams, picas atrodamas ne tikai šeit, bet daudzu Jūrmalas restorānu un kafejnīcu ēdienkartēs!  Kā arī, laba ziņa visiem atpūtniekiem un Jūrmalas iedzīvotājiem - ja vēlaties gardu picu baudīt mājās, vai teiksim pludmalē, Jūrmalas teritorijā pastāv dažādas piegādes servisa iespējas!

 

 

 

Kafejnīcas