Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Lielbritānijā iesaka Jūrmalu

Apskatot, kur Baltijas valstīs vislabāk izbaudīt jūru, smiltis un sauli šovasar, Lielbritānijas dienas laikraksts “The Guardian” par Latvijas skaistāko un labāko vietu, kur to darīt, nosauc Jūrmalu, tostarp pieminot Rīgu.

Lietuvā šāds tituls ticis Palangai, Igaunijā – Pērnavai, bet, pieminot atpūtu pie ūdeņiem arī Polijā, tiek nosaukta Gdaņska un Gdiņa.

Vasara ir iemesls, lai dotos izbraucienā no galvaspilsētas Rīgas uz pludmali, raksta “The Guardian”. No mūsu pludmaļu piedāvājuma tiek izcelta Majoru pludmale ar tās sudrabaini baltajām smiltīm.

Turpat netālu atrodas 20. gadsimta 30. gados celtā Dzintaru koncertzāle, kurā vasarās regulāri notiek koncerti, bet Jūrmalas muzeju “The Guardian” nosauc par “izcili savdabīgu”, izceļot, ka muzeja suvenīru veikaliņā iespējams iegādāties pastkartes un dāvanas, kas iedvesmotas no Jūrmalas spa kultūras, kas datēta ar 19. gadsimtu. 

Pusdienas un vakariņas kūrortā var izvēlēties sev tīkamā vietā: suši vai itāļu restorānos, uzbeku bistro. Īpaši tiek izcelts restorāns Laivas, kas piedāvā latviešu ēdienkarti, kas veidota, iedvesmojoties no apkārtnes mežiem, jūras un upēm, un pasniedz tādus ēdienus kā siļķes pastēte ar ābolu un paša restorāna kūpinātavā gatavotu pīles krūtiņu. Kaut ko vieglu var iekost franču stila kafejnīcā Madam Brioš, īpaši izceļot te gatavotās griķu pankūkas. Savukārt no naktsmītņu piedāvājuma tiek ieteikta viesnīca Boutique Hotel & Restaurant MaMa, kurā ir tikai septiņi numuri, sauna un sauļošanās terase.

Laipni lūgti Jūrmalā!