Translate

Use Google to translate the site. We are not responsible for the accuracy of the translation.
A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā!

Kā nokļūt Jūrmalā

Ar automašīnu

Jūrmala no Rīgas pilsētas centra atrodas 20 km attālumā un sasniedzama pa autoceļiem A10/E22.  Par iebraukšanu īpašā režīma zonā Jūrmalā  jāmaksā 3 eiro par dienas caurlaidi. Caurlaidi iespējams iegādāties vietnē visitjurmala.lv, caurlaižu automātos pilsētā, aplikācijās "Mobilly", "Citadele" un "EuroPark", kā arī Tūrisma informācijas centrā, Lienes ielā 5. Lasīt vairāk » Pilsētas automašīnu stāvvietas ir bez maksas visu gadu.

Ar vilcienu 

Jūrmalas teritoriju visā tās garumā šķērso dzelzceļa līnija ar 14 pieturvietām – no Priedaines līdz Ķemeriem ar centru Majoros, kur atrodas Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs. Pasažieru vilcieni no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas (Stacijas laukums 1) uz Jūrmalu atiet no 4. perona 3. un 4. ceļa Tukuma, Ķemeru un Slokas virzienā. Jūrmala no Centrālās stacijas atkarībā no izraudzītās pieturvietas sasniedzama 20–50 minūšu laikā. Braukšanas biļetes iegādājamas biļešu kasēs, kā arī pie vilciena konduktora, ja dzelzceļa stacijā vai pieturas punktā kase nedarbojas. Biļetes maksa atkarībā no izraudzītās pieturvietas. (Maršuts "Rīga–Majori" aizņem 30 min un maksā sākot no 1,50 EUR). Vilcienos, iegādājoties bagāžas biļeti, drīkst pārvadāt velosipēdus. Vilcienu kustības saraksts un cita informācija: www.pv.lv

Ar mikroautobusu

No Rīgas uz Jūrmalu ir iespējams doties arī ar mikroautobusiem. Mikroautobusi Nr. 7020 Rīga-Jaunķemeri un Nr. 7023 Rīga-Sloka atiet no Rīgas autoostas, kas atrodas Prāgas ielā 1, Rīga. Lai ar mikroautobusu nokļūtu līdz Majoriem ceļā jāpavada vidēji 30 minūtes. Mikroautobusu kursēšanas saraksts: Rīga - Jaunķemeri un Rīga - Sloka

 

Ar upes kuģīti

Vasaras sezonas laikā no Rīgas uz Jūrmalu kursē kuģīši "New Way", "Elizabete" . Veicot pirms tam iepriekšēju rezervāciju, var noīrēt individuālu izbraucienu no Rīgas uz Jūrmalu ar vēsturisko burinieku "Lībava", kas atiet no piestātnes Rīgā, Daugavas krastmalā, . Brauciena laikā pa Daugavu un Lielupi no upes vidus var redzēt Rīgas ostu un pilsētas centru, seno Lielupes ieteku jūrā un Bolderājas krastus. Brauciena ilgums 2,5 stundas.

 

Ar velosipēdu

Jūrmalu iespējams sasniegt ar divriteni pa Eiropas nozīmes veloceliņu tīkla maršrutu EuroVelo10 posmu, kura kopgarums ir aptuveni 20 km. Veloceliņa maršruts sākas no Vanšu tilta. Maršruts: Daugavgrīvas iela – Kliņģeru iela – Kuldīgas iela – Slokas iela – Kandavas iela – Jūrmalas gatve – Imantas 2. līnija, tālāk gar dzelzceļa sliežu ceļu līdz Jūrmalas pilsētas administratīvajai robežai.