A A
75%
100%
125%
Kontrasts

SPA procedūras, minerālūdens baseini un aktīvā atpūta

Jūrmala plaukst uz minerālavotiem bagātas zemes: leģendārās dūņas un sērūdens, broma un nātrija hlorīda avoti kādreizējās pilsētas kūrmājās un tagadējos SPA centros veselībai izmantoti jau vairāk nekā 180 gadus, pirmajai dziednieciskajai peldiestādei Latvijā atveroties Ķemeros. Šodien Jūrmalā ir virkne SPA viesnīcu un vairākas sanatorijas ar plašu procedūru klāstu un dažāda veida baseiniem, kā arī visas iespējas sportiskai atpūtai gan uz ūdens, gan sauszemes.

  • Izcils gaiss, pateicoties priežu meža ēteriskajām eļļām un jūras jonizētajam gaisam, ir Jūrmalas bagātība un būtisks veselības stūrakmens. Meži klāj trešdaļu pilsētas urbānās zonas. Dziļa ieelpa ir Jūrmalas mantra. Nav noslēpums, ka tieši kustības ar roku vēzieniem uzlabo plaušu veselību, tālab iekārtotās dabas takas un aktīva sportošana gar jūras krastu ir lielisks veids, kā parūpēties par ķermeni. Svaigs gaiss uzlabo arī smadzeņu darbību, un atpūta Jūrmalā var iedvesmot jaunām idejām.
     
  • SPA viesnīcas un baseini ļauj Jūrmalā stiprināt veselību, neatkarīgi no gadalaika. Lielākā daļa Jūrmalas viesnīcu vienlaikus ir arī SPA centri ar plašu procedūru klāstu. Jūrmalā ir dažāda izmēra baseini gan viesnīcās, gan fitnesa centros un sanatorijās – ar siltu jūras ūdeni, minerālūdeni un ar minimāli hlorētu ūdeni.

 

  • Aktīvā atpūta ir lielisks veids, kā pavadīt brīvo laiku, vienlaikus rūpējoties par sevi un ģimeni. Dzintaru Mežaparka priedēs iekārtotā piedzīvojumu parka “Jūrmalas Tarzāns” dažāda ranga aktivitātes ļauj pārbaudīt drosmi neatkarīgi no vecuma, arī “Līvu Akvaparka” atrakcijas izklaidēs kā mazos, tā lielos un ļaus nonākt tropiskā klimatā. Jūras krasta līnija vilina to mērot garā pastaigā vai minoties ar velosipēdu – pilsētā pieejama velo noma, kā arī vairākās Jūrmalas viesnīcās var nomāt nūjošanas ekipējumu. Jūrmala Golf Club & Hotel zaļajās ārēs ir iespēja spēlēt golfu, bet tenisu un skvošu – Baltijā modernākajā tenisa centrā “Lielupe”. Pludmalē var spēlēt volejbolu, futbolu, pludmales tenisu, bet uz ūdens nodarboties ar veikbordu, ūdensslēpošanu, airēties ar SUP dēli un kajaku.