A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry

Sezonas aktualitātes

TOP pasākumi Jūrmalā 2020

Šogad Jūrmalas pilsēta ir sagatavojusi daudzveidīgu pasākumu programmu- augstvērtīgus profesionālās mūzikas koncertus un festivālus, izklaidējošus un motivējošus sporta pasākumus, kā arī izzinošus un jautrus piedzīvojumus visai ģimenei.

Ziemas bagātības Jūrmalā

Jūrmala ir unikāls galamērķis it visos gadalaikos, arī ziemā, kad kūrortā valda klusa kņada un meža klātbūtne padara pilsētu par noskanīgu pirmssvētku un svētku laika salu. Ir sniegs, nav sniegs, baltās pludmales te ir vienmēr. Līdz ar jūras zaigojošo virsmu zīdainais liedags daudzu kilometru garumā izgaismos vispelēkāko ziemas dienu. Ja ilgojaties gaišuma, apdāviniet sevi un dodieties uz Jūrmalu! Skaistu dienu dabā nosviniet ar karstu dzērienu kādā no Jūrmalas kafejnīcām vai ar brīvdienu burbuļvafelēm Dzintaru mežaparkā pie siltas uguns.

Vēlās brokastis Jūrmalā

Vārds “brančs” (brunch) vēsturiski veidojies, sakausējot vārdus “brokastis” un “pusdienas” (breakfast+lunch). Vēlās brokastis aizsākušās 19. gadsimta beigu Anglijā, rakstniekam Gajam Bēringeram 1895. gadā publicējot eseju, kurā viņš ne vien izgudroja vārdu “brančs”, bet arī uzsvēra, ka agra celšanās brīvdienās ir lieka un smieklīga. Ja cilvēki pārņemtu viņa rosināto branča tradīciju, pasaule kļūtu par labāku vietu, jo tieši nesteidzīgas brokastis, kas pāraug pusdienās, rosina sarunas, uzlabo garastāvokli un aizslauka raizes.