A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry

Sezonas aktualitātes

Pavasaris saviļņo!

Jūra, pastaiga, vakariņas. Brauciet iemīlēties! Aizmirstiet par gadumijas salūtu un šampanieti, īstais sākums ir pavasaris! Skaidras debesis, saule, putni, pirmie ziedi un gaiss, kas maigi iesilst, kutinot maņas. Gadalaiks, kas saviļņo un kurā kā pumpuri no ziemas mēteļiem izsprāgstam arī mēs. Pilna pavasara palete ir baudāma Jūrmalā, kur pastaigas attālumā ir savvaļa daba ar priežu mežu, Lielupi un Baltijas jūru, ziedu nopunktoti skvēri un saules nožāvēts bruģis, kas ved uz pirmām āra kafejnīcām. Dabas un pilsētas harmonija ir Jūrmalas mīlasstāsts.

TOP pasākumi Jūrmalā 2020

Šogad Jūrmalas pilsēta ir sagatavojusi daudzveidīgu pasākumu programmu- augstvērtīgus profesionālās mūzikas koncertus un festivālus, izklaidējošus un motivējošus sporta pasākumus, kā arī izzinošus un jautrus piedzīvojumus visai ģimenei.

Vēlās brokastis Jūrmalā

Vārds “brančs” (brunch) vēsturiski veidojies, sakausējot vārdus “brokastis” un “pusdienas” (breakfast+lunch). Vēlās brokastis aizsākušās 19. gadsimta beigu Anglijā, rakstniekam Gajam Bēringeram 1895. gadā publicējot eseju, kurā viņš ne vien izgudroja vārdu “brančs”, bet arī uzsvēra, ka agra celšanās brīvdienās ir lieka un smieklīga. Ja cilvēki pārņemtu viņa rosināto branča tradīciju, pasaule kļūtu par labāku vietu, jo tieši nesteidzīgas brokastis, kas pāraug pusdienās, rosina sarunas, uzlabo garastāvokli un aizslauka raizes.