A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Sezonas aktualitātes

Idejas, ko darīt Jūrmalā

Idejas, ko darīt Jūrmalā

Lai padarītu atpūtu Jūrmalā ērtāku un interesantāku, piedāvājam idejas, kā vari pavadīt laiku lielākajā Baltijas kūrortpilsētā. Jūrmalā diena vienmēr būs lieliski izdevusies!

Vasaras brīvlaikā uz Jūrmalu!

Vasaras brīvlaikā uz Jūrmalu!

Vasara ir klāt!  Laiks doties atpūtā. Jūrmala ir īstā vieta, kur baudīt brīvlaiku, sauli un kustīgu dzīvesveidu svaigā gaisā – prom no mācībām, tiešsaistēm un savas istabas. Bērnus un jauniešus iepriecinās tik tikko atvērtais Jūrmalas tīklu parks, kas ir noteikti jāiemēģina. Pastaigu idejām noder īpaša orientēšanās spēle, kā arī aizraujoši pilsētas maršruti un savvaļas dabas takas. Vasara nav iedomājama bez atpūtas pie vai uz ūdens Lielupē un Rīgas jūras līcī. Savukārt izbrauciens ar upes kuģīti ir neaizmirstams un jauks piedzīvojums visai ģimenei – lielisks veids kā iekuģot vasaras brīvdienās.

Baudi gardu maltīti uz terases

Baudi gardu maltīti uz terases

Labas ziņas gardēžiem! Vai tā būtu garda rīta kafija, ģimeniskas pusdienas vai romantiskas vakariņas, kūrortpilsētas restorānu terases, no kurām paveras skats uz priežu mežiem un jūras horizontu, no šodienas būs atvērtas ikvienam!

Iegādājies iebraukšanas caurlaidi!

Iegādājies iebraukšanas caurlaidi!

Par iebraukšanu Jūrmalā jāmaksā nodeva 2 eiro apmērā. Šogad caurlaižu automātos pie iebraukšanas Jūrmalā Priedainē un Vaivaros ar skaidru naudu norēķināties vairs nevarēs – tajos būs iespējams maksāt tikai ar karti vai bezkontakta maksājumu līdzekļiem (mobilo tālruni, aproci, viedpulksteni u.tml.).