A A
75%
100%
125%
Kontrasts

Ļaujiet savam ķermenim atgūt spēkus Jūrmalā

Restartējies Jūrmalā! Straujš pilsētas dzīves temps, stress un nesabalansēta ēdienkarte novājina mūsu imunitāti...

Restartējies Jūrmalā! Straujš pilsētas dzīves temps, stress un nesabalansēta ēdienkarte novājina mūsu imunitāti. Aizmūc no ikdienas steigas un ļaujies dažu dienu mieram un harmonijai, izvēloties kādu no DETOX programmām. Veselīgas ēdienreizes, sulu kūres, atveseļošanas un SPA procedūras, svaigs jūras un priežu meža gaiss ļaus Jūsu organismam atgūt spēkus, atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, uzlabot ādas un veselības stāvokli. Restartējies Jūrmalā:

Sanatorija Belorusija: programma "Jaunība un veselība"
Nav tāda vecuma, kurā cilvēks negribētu labi justies, lieliski izskatīties un saglabāt jaunību. Programma ir vērsta uz veselības atjaunošanu, saglabāšanu un nostiprināšanu... vairāk»
Hotel Jūrmala SPA : Atveseļošanās kūre
Atveseļošanas kūre: 3 naktis uzlabotajā vai Luksus numurā: veselīga ēdienakarte, 10 Spa procedūras, ārsta konsultācija, medicīnas pārbaude un uzraudzība, sporta nodarbības pēc ārsta rekomendācijām un saraksta... vairāk»
Jaunķemeri: Programma ar uzturēšanos "Sulu maģija"
Organisma attīrīšana un atjaunošana ir viena no populārākajām metodēm visā pasaulē. Dažas dienas Rehabilitācijas centra "Jaunķemeri" veselības veicināšanas programmā "Sulu maģija" ir labs sākums... vairāk»
Baltic Beach Hotel & SPA: Ziemas saule – SPA piedāvājums ar izmitināšanu
Ziemas jūras piekrastes ainavas apžilbina ar savu krāšņumu. Viss mirdz ziemas saules staros… Lielisks serviss, ērti numuri un patīkama laika pavadīšana kopā ar tuvajiem un mīļajiem elegantā viesnīcā jūras krastā… Izbaudiet ziemas spa-brīvdienas kopā ar Baltic Beach Hotel&SPA... vairāk»
Lielupe by Semarah Hotels: Laiks Tev 
Piedāvājumā iekļauts: Wellness centra apmeklējums, 25 m baseins ar kaskādēm, Siltais baseins bērniem, Džakuzi, Somu sauna, Turku tvaika pirts, Kontrastu duša, Krievu duša, SPA rituāls ar sejas masāžu, sejas masku un galvas masāžu, Tējas ceremonija pēc SPA procedūras... vairāk»
Amber Sea Hotel & SPA: Vesela mugura DELUXE
Mugura ir cilvēka stabilitāte un ļoti bieži mēs zaudējam to deļ sapēm, ko var izraisīt darba apstakļi vai citi traumējoši faktori. Visa kermeņa relaksējoša masāža atslabinās visu ķermeņa muskulatūru un veicinās labsajūtu. Muguras masāža kopā ar silto ingvera masku noņems sasprindzinājumu un tonusu... vairāk»