A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry

Sezonas aktualitātes

Jūrmalā izveidoti divi jauni pastaigu maršruti pa Dubultiem

Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs izveidojis vairākus jaunus pastaigu maršrutus. Nesen tapa divi jauni maršruti, kas izved pa Dubultiem – Jūrmalas vēsturisko centra apkaimi. Dubultu un Vecdubultu pastaigu maršruti ir aptuveni piecus kilometrus gari un katrs nesteidzīgi izstaigājams aptuveni divu stundu laikā.

Ziemas ceļvedis Jūrmalā

Sārti vaigi no veselīgām pastaigām svaigā gaisā, silta maltīte no mīļākā restorāna līdzņemšanai un tūkstošiem lampiņu izgaismota svētku sajūta – to visu piedzīvosiet Jūrmalā. Nav labākas dāvanas svētkos kā kopā pavadītais laiks un rotaļas! Meklējiet piecas izrotātās pilsētas eglītes, spēlējiet pludmalē ķerenes, iemalkojiet siltu tēju no kūpoša termosa kādā no dabas takām un izbaudiet īstenas ziemas brīvdienas.

Esi atbildīgs!

Ņemot vērā epidemiologu ieteikumus saistībā ar aizvien pieaugošo Covid-19 izplatību, valstī ir noteikti vairāki ierobežojumi, kas skar gan ikviena sabiedrības locekļa ikdienu, gan tūrisma nozari kopumā.

Aicinām iedzīvotājus un pilsētas viesus būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus, lai pasargātu gan sevi, gan apkārtējos, kā arī aicinām atbalstīt vietējos uzņēmumus, kas, pielāgojoties neparastajai situācijai, ir raduši dažādus risinājumus pakalpojumu sniegšanai, lai atpūta Jūrmalā joprojām būtu patīkama un daudzveidīga.