A A
75%
100%
125%
Kontrasts

Sezonas aktualitātes

Izstaigā Jūrmalu!

Izstaigā Jūrmalu!

Nav nekā labāka par pilnvērtīgi pavadītu brīvo laiku. Jūrmala aicina doties nelielos ceļojumos un izzināt pilsētas noslēpumus. Īpaši sagatavotie pastaigu maršruti izvedīs pa Bulduriem, Lielupi, Buļļuciemu, Vecdubultiem un Dubultiem. Pieejama arī orientēšanās spēle Majoru apkaimes izpēte skolēniem “Staigājam – izzinām Jūrmalu”.

Visas kartes ar apskates vietu aprakstiem un fotoattēliem iespējams lejupielādēt, izprintēt mājās vai aplūkot viedierīcē. Tās var ērti atvērt arī Google Maps aplikācijā. Katrā maršrutā ir norādīts pastaigas garums kilometros un ilgums stundās, kā arī ceļa seguma veidi. Viss, kas vēl nepieciešams, ir ērti apavi, labs noskaņojums un kāds uzticams ceļabiedrs. Pat ja šķiet, ka Jūrmalu pazīstiet labi, īpaši izstrādātie maršruti garantēs jaunus atklājumus.

Ko apskatīt muzejos un izstāžu telpās Jūrmalā

Ko apskatīt muzejos un izstāžu telpās Jūrmalā

Ļaujies kultūras baudījumam Jūrmalas muzeju un izstāžu telpās. Aktuālo izstāžu piedāvājumā sev interesējošu izstādi atradīs ik katrs - vairākas mākslas izstādes kultūras cienītājiem, vēsturiskās mantojums Jūrmalas muzejā, Jūrmalas Brīvdabas muzejā un citos muzejos. 

Atjaunotā Ķemeru parka un ūdenstorņa apmeklējums

Atjaunotā Ķemeru parka un ūdenstorņa apmeklējums

Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība 2021. augustā ir pabeigusi Ķemeru parka pārbūves un atjaunošanas darbus. 

Ar riteni apkārt Jūrmalai

Ar riteni apkārt Jūrmalai

Mēdz teikt, ka jaunu divriteni neizgudrosi. Arī labāku veidu kā braucienu ar velo, lai veselīgi izkustētos, veikli pārvietotos un daudz redzētu, iedomāties ir grūti! Divritenis ir izcila ideja, lai ģimenes un draugu lokā apskatītu Jūrmalu vai vienkārši pavadītu skaistu dienu svaigā jūras gaisā. Pilsētas bruģētās ieliņas, speciālie veloceliņi, kā arī meža takas un liedags ir lieliska trase brīvdienām. Jūrmalas velonomas piedāvā dažādas iespējas uz stundām vai pat dienām iznomāt sev un ceļa segumam piemērotāko braucamo. Sagatavotie maršruti pateiks priekšā idejas, kur braukt!