A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! No 1. aprīļa atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Informācija personām, kas bēg no kara Ukrainā

Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība un iedzīvotāji pauž atbalstu Ukrainas tautai un Ukrainas valsts brīvībai.

Pēc Latvijas robežas šķērsošanas Ukrainas iedzīvotājiem vispirms nepieciešams sazināties ar Latvijas Valsts robežsardzi pa diennakts tālruni +371-67913569 vai +371-67913568, kas informēs par tālāko rīcību. 

► Після перетину латвійського кордону жителям України спочатку необхідно зв’язатися з Латвійською державною прикордонною службою за телефоном +371-67913569, +371-67913568 яка повідомить їм про подальші дії. Інформація надається  латиською, українською та російською мовами. 

 

Informācija par ierašanos un uzturēšanos Latvijā

Lai noskaidrotu vairāk par ilgtermiņa vīzu pieteikšanas un saņemšanas procedūru, zvaniet uz Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes tālruni +371-67209400 (P.–C. 8.30–16.00; P. 9.00–15.00).
Papildu informācija un atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem pieejamas Iekšlietu ministrijas mājaslapā

► інформація щодо в'їзду до та перебування в Латвії 

 

Palīdzības sniegšanu Ukrainas bēgļiem Jūrmalā koordinē Labklājības pārvalde

Tālruņa nr.: +371-27713352,
E-pasts: labklajibas.parvalde@jurmala.lv. 
Informācija tiek sniegta latviešu, krievu un ukraiņu valodā. 

► Надання допомоги біженцям з України в Юрмалі координує Управління добробуту,за інформацією звертатись по  телефону +371-27713352, або на електронну пошту: labklajibas.parvalde@jurmala.lv. Інформація надається  латиською, українською та російською мовами.

Šobrīd ir svarīgi organizēt atbalstu vienoti un koordinēti, lai novērstu haosu un sadrumstalotību palīdzības sniegšanā. Jūrmalas pašvaldība aicina iedzīvotājus, kuri vēlas palīdzēt bēgļiem ar izmitināšanu un sniegt jebkādu cita veida palīdzību (medikamenti, apģērbs, pārtika u.c.), sazināties ar Labklājības pārvaldi pa norādīto tālruni (darba dienās). 

 

Valsts vienotais atbalsts Ukrainas bēgļiem

Plašāka informācija par ieceļošanu, uzturēšanos, apmešanos un darba iespējām Latvijā tīmekļvietnē www.ukraine-latvia.com

Lai sniegtu būtiskāko informāciju par atbalsta sniegšanas un saņemšanas iespējām Ukrainas civiliedzīvotājiem, darbu uzsācis Sabiedrības integrācijas fonda izveidotais vienotais informatīvais tālrunis "Palīdzība ukraiņiem Latvijā" +371-27380380.

Pa tālruni kara bēgļi no Ukrainas var saņemt centralizētu informāciju par pieejamo palīdzību un atbalstu Latvijā, piemēram, kā saņemt nodarbinātības, psiholoģiskās palīdzības, juridiskā atbalsta, tulka, veselības aprūpes, sociālā atbalsta u.c. pakalpojumus. Savukārt Latvijas iedzīvotājiem dos informāciju par iespējām veikt ziedojumus un sniegt atbalstu, piemēram, iesaistoties brīvprātīgajā darbā. Informatīvais tālrunis strādās visu diennakti bez brīvdienām, atbildes varēs saņemt latviešu, krievu, ukraiņu un angļu valodā.

SVARĪGĀKAIS PAR ATPŪTU JŪRMALĀ 2022
 
• Jūras ūdens temperatūra šodien »
Ko darīt un redzēt Jūrmalā »
Piedalies vasaras konkursā »
Rezervēt Ķemeru ūdenstorņa skatu platformas apmeklējumu »
Pasākumu kalendārs »
Info materiāli, ko var izdrukāt un paņemt līdz »
Aktuālie atpūtas piedāvājumi »
Pērc iebraukšanas caurlaidi »
Tūrisma informācijas centrs »
Seko mums Facebook »
Seko mums Instagram »