A A
75%
100%
125%
Kontrasts

Sezonas aktualitātes

Tūkstošiem krāsainu lampiņu Gaismas parkā

Tūkstošiem krāsainu lampiņu Gaismas parkā

Dzintaru mežaparks krēslas stundās pārvēršas par Gaismas parku  – to rotā īpaši Ziemassvētku tematikai izgatavoti gaismas dekori, kas veidoti no vairākiem tūkstošiem krāsainu LED lampiņu. Lielākais no dekoriem ir  parka tiltiņš, kas veidots jūras viļņa formā.

Ko apskatīt muzejos un izstāžu telpās Jūrmalā

Ko apskatīt muzejos un izstāžu telpās Jūrmalā

Ļaujies kultūras baudījumam Jūrmalas muzeju un izstāžu telpās. Aktuālo izstāžu piedāvājumā sev interesējošu izstādi atradīs ik katrs - vairākas mākslas izstādes kultūras cienītājiem, vēsturiskās mantojums Jūrmalas muzejā, Jūrmalas Brīvdabas muzejā un citos muzejos. 

 

Izstaigā Jūrmalu!

Izstaigā Jūrmalu!

Nav nekā labāka par pilnvērtīgi pavadītu brīvo laiku. Jūrmala aicina doties nelielos ceļojumos un izzināt pilsētas noslēpumus. Īpaši sagatavotie pastaigu maršruti izvedīs pa Bulduriem, Lielupi, Buļļuciemu, Vecdubultiem un Dubultiem. Pieejama arī orientēšanās spēle Majoru apkaimes izpēte skolēniem “Staigājam – izzinām Jūrmalu”.

Visas kartes ar apskates vietu aprakstiem un fotoattēliem iespējams lejupielādēt, izprintēt mājās vai aplūkot viedierīcē. Tās var ērti atvērt arī Google Maps aplikācijā. Katrā maršrutā ir norādīts pastaigas garums kilometros un ilgums stundās, kā arī ceļa seguma veidi. Viss, kas vēl nepieciešams, ir ērti apavi, labs noskaņojums un kāds uzticams ceļabiedrs. Pat ja šķiet, ka Jūrmalu pazīstiet labi, īpaši izstrādātie maršruti garantēs jaunus atklājumus.

Epidemioloģiskās drošības pasākumi no 15. novembra

Epidemioloģiskās drošības pasākumi no 15. novembra

Kopsavilkums par spēkā esošajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem līdz 2022. gada 11. Janvārim.