A A
75%
100%
125%
Kontrasts
Uzmanību! No 1. aprīļa atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Ķemeru ūdenstornis gaida apmeklētājus

Viens no populārākajiem kultūrvēsturiskajiem objektiem Jūrmalā – Ķemeru ūdenstornis ir atvēris durvis apmeklētājiem. Līdz 30. oktobrim interesenti to varēs apmeklēt bez maksas katru dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Lūdzam ņemt vērā, ka tiem, kas vēlas vērot apkārtnes panorāmu no skatu laukuma uz ūdenstorņa jumta, apmeklējuma laiks ir jārezervē.

Rezrvēt apmeklējuma laiku!

Taču ūdenstorņa apmeklētāji var ne tikai palūkoties uz skaisto Ķemeru apkārtni no diviem skatu laukumiem 12 un 42 metru augstumā. Atjaunotajā Ķemeru ūdenstornī var apskatīt arī ekspozīcijas par Ķemeru kūrorta vēstures līkločiem, kā arī iepazīt izcilu personību, kuru dzīve un darbība saistīta ar Ķemeriem un Jūrmalu, likteņstāstus. 

Ķemeru ūdenstornis, kas uzbūvēts 1929. gadā, ir daļa no Latvijas industriālā vēsturiskā mantojuma, un tas tika atjaunots 2020. gadā. Pēc rekonstrukcijas ūdenstornis ir ne tikai interesants apskates objekts, bet turpina pildīt arī ūdens apgādes funkcijas. 

Ūdenstornis atrodas vēsturiskā Ķemeru kūrorta parka teritorijā, kas tika atjaunots 2021. gadā. Apmeklētāji var apskatīt seno parka arhitektūru, skaistos apstādījumus un sērūdens paviljonu. Teritorijā ir ierīkots mūsdienīgs bērnu rotaļlaukums. Katru sestdienu un svētdienu Ķemeru parkā tiek rīkotas ekskursijas vairākās valodās.

SVARĪGĀKAIS PAR ATPŪTU JŪRMALĀ 2022
 
• Jūras ūdens temperatūra šodien »
Ko darīt un redzēt Jūrmalā »
Piedalies vasaras konkursā »
Rezervēt Ķemeru ūdenstorņa skatu platformas apmeklējumu »
Pasākumu kalendārs »
Info materiāli, ko var izdrukāt un paņemt līdz »
Aktuālie atpūtas piedāvājumi »
Pērc iebraukšanas caurlaidi »
Tūrisma informācijas centrs »
Seko mums Facebook »
Seko mums Instagram »