A A
75%
100%
125%
Benjamin J Sperry
Uzmanību! Atceries iegādāties iebraukšanas caurlaidi.

Sezonas aktualitātes

Iepazīstiet Jūrmalas pērles pastaigu maršrutos

Nav nekā labāka par pilnvērtīgi pavadītu brīvo laiku. Jūrmala aicina doties nelielos ceļojumos un izzināt pilsētas noslēpumus. Īpaši sagatavotie pastaigu maršruti izvedīs pa Bulduriem, Lielupi, Buļļuciemu, Vecdubultiem un Dubultiem. Pieejamas arī orientēšanās spēles “Kūrorta romantika Bulduros” un Majoru apkaimes izpēte skolēniem “Staigājam – izzinām Jūrmalu”.

Visas kartes ar apskates vietu aprakstiem un fotoattēliem iespējams lejupielādēt, izprintēt mājās vai aplūkot viedierīcē. Tās var ērti atvērt arī Google Maps aplikācijā. Katrā maršrutā ir norādīts pastaigas garums kilometros un ilgums stundās, kā arī ceļa seguma veidi. Viss, kas vēl nepieciešams, ir ērti apavi, labs noskaņojums un kāds uzticams ceļabiedrs. Pat ja šķiet, ka Jūrmalu pazīstiet labi, īpaši izstrādātie maršruti garantēs jaunus atklājumus.

Tiekamies pavasarī!

Pavasaris tā vien aicina būt ārā un iet, skriet vai mīt pedāļus. Ilgi gaidītā siltā saule, putni, pirmās puķes un svaigais gaiss vilina. Kā pumpuri no ziemas mēteļiem izsprāgstam arī mēs. Pavasara sajūtu palete meklējama Jūrmalā: pastaigas attālumā te ir gan savvaļa daba, Lielupes līkumi un Baltijas jūra. Jūrmalas plašumi mudina iet garās, drošās pastaigās. Mundrumam noderēs līdzņemamā kafija kādā no pilsētas kioskiem. To, kā dabas mostas, pamanīsiet, izstaigājot taciņas priežu mežā, atpūšoties kilometriem garajā pludmalē vai rāmajā upmalā, kā arī mērojot pastaigu laipas dažādos Jūrmalas dabas parkos.

No 1.aprīļa par iebraukšanu Jūrmalā jāmaksā

Ceturtdien, 1.aprīlī, atsākas periods, kad par iebraukšanu Jūrmalā jāmaksā nodeva 2 eiro apmērā. Šogad caurlaižu automātos pie iebraukšanas Jūrmalā Priedainē un Vaivaros ar skaidru naudu norēķināties vairs nevarēs – tajos būs iespējams maksāt tikai ar karti vai bezkontakta maksājumu līdzekļiem (mobilo tālruni, aproci, viedpulksteni u.tml.).