Jūrmala aicina uz Jomas ielas svētkiem 14. jūlijā

Šogad Jomas ielas svētki aicina 14. jūlijā. Šie svētki tiks svinēti jau deviņpadsmito reizi. Svētku viesi tiek aicināti baudīt muzikālus un izklaidējošus priekšnesumus četrās talantu pieturās uz Jomas ielas, aizraujošu programmu pašiem mazākajiem Horna dārzā. Majoru stāvlaukumā vakara kulminācijā mūsdienu dejas un video uzvedums “Jūtu jūra” un balle.

Sākot no plkst. 12.00 līdz 17.00 Horna dārzā dažādas izklaides bērniem. Būs iespēja doties izjādē ar ponijiem, mācīties pucēties “Avon” skolā. Varēs darboties dabas materiālu, kartona, koka un krāsaino smilšu radošajās darbnīcās. Muzikālajā darbnīcā būs iespēja pašam kļūt par DJ.  Uz skatuves visas dienas garumā būs teatrāli un muzikāli priekšnesumi bērniem. No plkst. 12.00 līdz plkst. 13.00 muzikāli, rotaļīga, interaktīva izrāde “Mana dzimšanas diena”, no plkst. 13.40 līdz plkst. 14.15 izrāde “Bitītes Ritas septiņas dienas”, no plkst. 15.00 līdz plkst. 15.40 pamācoša izrāde bērniem “Kariuss un Baktuss” tam visam pa vidu un noslēgumā rotaļas un ballīte ar Jūrmalas teātra aktieriem, kas iejutīsies popsīgajos, dziedošajos disko dzīvnieciņos no multfilmas “Sing”.

No plkst. 13.00 līdz plkst. 19.00 četras talantu skatuves uz Jomas ielas, no kurām dienas gaitā skanēs ģitāras, kokles, flautas, saksofona, bungu un netradicionālu sitamo instrumentu skaņas, būs Roberta Memmēna beat box priekšnesumi, “FLYTIE” bārmeņu šovi, Laboratorium zinātnisko eksperimentu teātris. Baltijas šova komanda  “Street Warriors” demonstrēs priekšnesumus ar ielu vingrošanas un slack line elementiem, uzstāsies grupas “Simple Man”, “Kris & Oz”, pūtēju orķestris “Jūrmala”, duets ”Santehniķi”, kas priecēs ar muzikālu priekšnesumu, kuru izpilda ar savdabīgu mūzikas instrumentu – trubafonu, kura galvenā sastāvdaļa ir visparastākās santehnikas caurules, bet ”kociņu” vietā tiek izmantotas pludmales čības.

Jomas ielas svētku laikā parkā pie Dzintaru koncertzāles notiks pirmie gardēžu svētki - Street food Jūrmala, kur visas dienas garumā no plkst.11.00 līdz plkst.22.00 ikvienam būs iespēja baudīt dažādus ēdienus un arī nogaršot ko jaunu - ēdienu festivālā piedalīsies lieliskie FoodBox kebabu meistari, pankūku speciālisti Crepes Cafe, Bubble Waffles, Raviro picas un daudzi citi.

Majoru stāvlaukumā visas dienas garumā no plkst. 13.00 līdz plkst. 20.00 būs iespēja baudīt mūzikas ritmus kopā ar TWO – DJ Dubra & DJ Pm2TheAm un DJ no Rīgas DJ skolas.

No plkst. 20.00 līdz plkst. 21.30 uz skatuves Majoru stāvlaukumā redzēsim oriģinālas laikmetīgās mākslas miniatūras. Svētku kulminācijā plkst. 22.00 mūsdienu dejas un video uzvedums “Jūtu jūra”, kas izveidots tieši Jomas ielas svētku apmeklētājiem. Deju uzvedumā piedalīsies deju grupa “Ritms” un “Buras”, video noformējuma autors Vj Mārtiņš Dāboliņš. Vakara izskaņā līdz plkst. 02.00 dejas “Mirage Jazz Orchestra” pavadījumā kopā ar solistiem Normundu Rutuli un Kristīni Prauliņu.

Lai nodrošinātu viesiem ērtāku un pieejamāku nokļūšanu uz svētkiem un uz mājām vēlajās nakts stundās svētku apmeklētāju ērtībai būs Pasažieru vilciena papildus reisi maršrutā Rīga - Majori - Rīga
Apskatīt vilcienu kustības grafiku un iegādāties biļetes iespējams šeit http://bit.ly/2zsOY15​

Ieeja pasākumos bez maksas.